• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

@lordCrull Táto stránka vyššie je fajn.Aká je realita ?Bol som na Atlase.Pochopiteľne,nič z toho,čo tá animácia ukazuje,sa tam nestavia.Celé mi to príde len ako "habaďúra" na hráčov. Hráč,ktorý teraz prispeje,dostane za 250 úlomkov ocele osobnú odmenu k rozbaleniu.A aj keby tam nikto neprispel,jednoducho príde v polovici septembra update 22 a Atlas bude postavený:).Takže prispievať nebudem.
Bol som zas v Dolíčku poraziť anihilatrona,ale stále nevyliezol.Niečo nie je u mňa v poriadku :(.To mi potvrdzuje aj Settler Forager
Fallout 76 Screenshot 2020.08.07 - 17.37.31.55.png

a keď som opustil hru do hlavného menu hry a spustil hru znovu Osadník Sklízeč
Fallout 76 Screenshot 2020.08.07 - 17.42.56.23.png

Stále mi odmietajú dať úlohu.Takže to skúsim celé nanovo preinštalovať a uvidím ...
 
Naposledy upraveno:
já daroval 250 oceli :p a na 22 se chystám ale ta ještě není na PTS s tím anihilatronem a Foragerem je to divné
 
Tak som to preištaloval.Osadník sklízeč ma odmital tak ako predtým.Tak som mu "zobral" stoličku a toto sa ukázalo
Fallout 76 Screenshot 2020.08.07 - 20.12.49.27.png

Nesplnený úkol !!! Všetci predchádzajúci spojenci mi dávali úlohy ako vedľajšie,ale tento krát tam určite nebola úloha od spojenca napísaná.Prečo?To neviem.
V Dolíčku som to všetko nanovo vytĺkol. Teda až na anihilátrona. Dúfal som,že tam príde aj niektorý iný hráč a že ho "nabudí". Po dvoch hodinách čakania som sa nedočkal nikoho,kto by mal záujem :(.
 
V Dolíčku ukončené :)
Fallout 76 Screenshot 2020.08.08 - 09.56.40.75.png

Settler Forager funguje v En tak ako v Cz
Fallout 76 Screenshot 2020.08.08 - 06.46.15.48.png

V Pip-Boy úloha od Ally žiadna a keď mu zoberiem stoličku - quest failed :(.
 
k těm společníkům sem se zatim nedostal tak nevim čím by to mohlo být, ale už sem na 13 lvl závodu :)
 
Mě takhle blbnul Becket... Tak jsem ho vyhnal a pořídil si kosmonautku... A ta (ťuk... ťuk... ťuk... - musím zaklepat) maká jak má... Ze začátku se mi někdy tedy zdálo, že musím na úkol čekat déle jak 24 hodin, ale vždy mi nakonec dala (úkol)... Pak to nějak poladili a teď je v pohodě...

Edit:
V patchlistu jsem našel toto
1596883305076.png


Takže o tom vědí....
 
Naposledy upraveno:
Pytle ted se mnou hra dobře vyje.... chtěl sem darovat ocel a ta bedna mi rekla nene naval beton :D
 
Tak to vyzerá,že ja mám do skončenia tejto sezóny resp. do update 22 už relatívne voľno. Asi idem hľadať všetky časopisy :).
 
Pokud nemáš, tak si pořiď perk " Pannapictagraphist " (@lordCrull ti napíše jak to přeložili)... Pomáhá to hledat časopisy (podobný perk je i na zátky a na bambulky)...
 
JJ,mám ich.Len škoda,že ten zvukový signál je nejaký poslabší.Chcelo by to výraznejšie pípnutie.
Včera ma tri krát hodilo na plochu Windows a dnes už dva krát a to som nič moc nehral.Takže si dám s F76W asi pauzu.Vrátim sa update 22 :).
 
Z důvodu neslučitelnosti naší firemní politiky s podmínkami služby PřekladyHer.eu jsme bohužel nuceni ukončit používání této služby. Veškeré nové verze překladu a podporu naleznete zde na našem discordu https://discord.gg/JEsxmN do doby, než zprovozníme vlastní web s překlady. Omlouváme se za potíže. Aktuální verze překladu je dostupna zde - .

Nezapomeňte sdílet pozvánku všem vašim přátelům, kteří náš překlad používají.
 
The Rusty Pick bol pôvodne v preklade ako Rezavý krumpáč. No časy sa menia ...
Fallout 76 Screenshot 2020.08.14 - 19.54.05.74.png
 
ano byl ted to bude takle budou k tomu časem i nějaké další věci aby to byla origoš česká knajpa
 
Souhlasím... Jsme v sekci "Herní koutek" a tak si o dojmech a zážitcích ze hry můžu popovídat i já, přestože češtinu nepoužívám...

EDIT: Tím nechci říct, že je špatná... Jen jí prostě nepoužívám....
 
Nech sa snažím akokoľvek,tak mi reputácia u nájazdníkov ostala stáť na rovnakej úrovni.Ani po splnení úlohy sa nepohne vyššie.
Fallout 76 Screenshot 2020.08.17 - 00.23.51.90.png
 
Včera mi dali úlohu Wren a aj Rocksy a predsa sa to len pohlo vyššie :)
Fallout 76 Screenshot 2020.08.19 - 02.53.08.88.png

Kde nájdem stimpak difuzor ?
Fallout 76 Screenshot 2020.08.18 - 22.37.05.15.png

A stále hľadám časopisy.
 
Stimpak difuzor jsem našel akorát u nějakého hráče v prodejním automatu.... Jako loot jsem ho ještě neviděl a na plánek (ve světě) jsem také nenarazil... Jestli měl plánek nějaký hráč na prodej nevím, protože někteří nevědí co za plánky chtít a tak nedávám pozor na co to má plánky a přeroluju to...
 
Kde nájdem stimpak difuzor ?
Tak jsem našel toto (strojový překlad):
Plán může být získán jako odměna za quest pro Project Paradise, pokud jsou všechna tři zvířata úspěšně chráněna. Je možné obdržet plány se dvěma přeživšími zvířaty.
Z toho usuzuji, že se jako loot asi vůbec nevyskytuje a jediná cesta je opravdu buď získat plán a vyrobit si ho a nebo plánek, či samotný stimpak difuzer (respektive 3) koupit od nějakého hráče....
 
@aarongoldstein napísal
Musím se pochválit.... (nikdo jiný to za mě neudělá)
.Tak som už tiež "ALLY" aj s nájazdníkmi ako aj osadníkmi.
Čím sa chcem pochváliť,je nová postava TINA,ktorá získaním plánov na čínsku zbroj dosiahla lvl.25 :).
 

Přílohy

  • Fallout 76 Screenshot 2020.08.31 - 06.55.41.76.png
    Fallout 76 Screenshot 2020.08.31 - 06.55.41.76.png
    5,3 MB · Zobrazení: 9
Já také rozjel novou postavu... A Čínské brnění získal na levelu 24 a musel level čekat abych ho směl vyrobit... :D Ale pak jsem přeběhl ke Kráteru (abych si zahrál i tu druhou část příběhu) a do Vaultu 79 šel s nima... A musím přiznat, že ta nájezdnická linka mi přijde zajímavější....
 
Back
Top