• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

@aarongoldstein : Práve ten konvertor munície zaujal aj mňa :).
Ešte by som dodal,že Fallout76sezóna1 začne až 14.7. a potrvá asi do polovice septembra.
Škoda,že má Automat na výrobu zlata denný limit len 200 zlatých prútov.Pri tých cenách u predajcov mi to príde málo.Napr. plány na T-65 (bez módov) stoja 6900 zlatých prútov :(.
 
tak dalece sem to nezkoumal ale viděl sem to v xtranslátoru a říkal sem no potěš koště to je dost zmatečný :)
 
Když to zjednoduším tak musíš klikat na:
Vyměnit munici za body -> vybrat třídu munice -> vybrat typ munice (tady je pevně určené množství, které jde vyměnit - např 12 brokových nábojů)...
A po této výměně vás to prskne znova na začátek...

Představte si, že máte těch brokových třeba 245 (a to není moc...) Tak to celé pojedete 20x... A 5 brokových ti zbyde na příště... A to byl jenom jeden typ munice... Pak to celé musíš absolvovat znovu s dalším typem munice....

Hůř to opravdu asi udělat nešlo...
 
Uvidíme ako to bude fungovať u stroja na výrobu munície :).
Včera po update som hral po dlhšej dobe v angličtine. A už dnes máme češtinu :):):).
 
@imro421 díky sice jo mohl sem ji dát včera ale musím vždy kvůli vyzkoušení čekat na online serveru a pak sem už byl línej :D
 
A po této výměně vás to prskne znova na začátek...
Tak som na to asi prišiel. Potom už stačí len klikať a klikať a klikať,klik,klik,klik,...A ide to celkom rýchlo :).
Ak chceme konvertovať inú muníciu (alebo na inú),tak sa musí urobiť nová voľba. Toto sa týka terminálovej časti konvertora (tej menšej,vpravo).Neviem,k čomu je tá ľavá časť konvertora,tam sa dáva príkaz točiť.
@lordCrull už si rýchly :):):) ako @Jetro
 
Potom už stačí len klikať a klikať a klikať,klik,klik,klik,...A ide to celkom rýchlo

No mě nestačí klikat, klikat klikat.... Vyberu, že chci rozebírat... A naskočí mi obrazovka kde to mám na první volbě - balistická silná... A přitom třeba balistická slabá (kde jsou ty broky co jsem uváděl jako příklad) je až druhá... Takže musím sjet o řádek níž a kliknout... Znovu kliknout aby se vyměnili broky... A šup jsem zase u volby jestli rozebírat nebo nakupovat...

Klikat, klikat, klikat mi vlastně jde jen u .44 (5,56 nerozebírám, tu používám) protože ta je v balistické silné... Na ostatní musím někam posouvat...

Ten příkaz "točit" spouští jenom animaci... Možná to bude v budoucnu i něco dělat, ale zatím to víc nedělá...
 
@aarongoldstein : Ahoj. Včera som napísal,že potom už stačí len klikať a klikať a ... tu som urobil chybu,pretože klik sa spája s tlačítkom myši.Správnejšie by bolo potvrdiť tlačítkom klávesnice.
Najprv sa robí výber,napr. rozoberať,balistická slabá,broky a šupne to na začiatok na voľbu rozoberať alebo nakupovať,ale výber sa už robiť nemusí,pretože zvolená ostáva voľba rozoberať a stačí potvrdiť.Ani v ďalšom kroku sa už nemusí robiť výber,zvolená ostáva možnosť balistická slabá,stačí potvrdiť .V ďalšom kroku ostáva zvolená možnosť broky,stačí potvrdiť tlačítkom klávesnice.A znovu je to na rozoberať,t.j. výber sa robí len v prvom kole a v tých ostatných sa len potvrdzuje.
 
Záleží na tom,kde je kurzor myši na obrazovke.Dá sa nájsť vhodná poloha,aby to fungovalo správne :) a neskákali voľby kade-tade.
 
Nenašel jsem takovou polohu.... I když nechám myš na tom druhém řádku (balistické-slabé) tak to skočí na ten první (balistické silné)....

Výsledkem je, že munici nesbírám (vyjma mé používané)... Když dostanu nějakou munici jako odměnu za event tak jí rozložím co jde a zbytek zase strkám na nádraží do koše.... ale tak nějak doufám, že bude "držkovat" dostatek hráčů a to rozhraní předělají....

A světýlkem na konci tunelu je stroj na munici... I když zvládám používanou munici v pohodě vyrábět a nouzí rozhodně netrpím...
 
Obsah červencových aktualizací....

01.jpg
 
klikať a klikať,klik,klik,klik
Tak mi byl porazen jiný způsob a ten funguje... Po výměně nábojů zmáčknout tabulátor a vrátí vás to zpátky rovnou na tu předchozí výměnu... tkaže to sice není klik klik klik, ale je to na střídačku klik, tab, klik, tab.... A to celkem jde....

Ale nic to nemění na tom že to rozhraní je na dvě věci a nebudu je jmenovat abych neporušil pravidla... :)
 
@Naprogramuji : Ahoj. Týka sa to síce prekladu,ale píšem to sem,pretože ide o vyššie zmienený konvertor munície: Pre nákup munície je tam napísaná veta "Utraťit muniční body za nákup munice". Po zvolení tejto možnosti je tam napísaná veta "Jakou munici chcete utratit za vaše muniční body ?" IMHO by tam malo byť "Jakou munici chcete koupit za vaše muniční body ?"
Pozn.: nečítal som En text,takže neviem či ide len o nesprávny preklad alebo o chybu už v En texte
 
Tak jo sosá se mi update 21 na test serveru tak uvidim co tam přidali a jak moc toho přidali :)
 
Patch 21 má byť vydaný 4.8..Tak si myslím,že tam bude Kolosálny vendigo + ...?
Kto mi poradí,kde na mape nájdem "Továrnu konvertované munice" ?
 
prásknu nová várka legendárních perků a statů jako je legendární vnímání, inteligence atd. například +2 HBI a +2 HBI perk body. Do maximální výše 15.
 
@aarongoldstein : Díky za super rýchlu radu :). Pri tej továrni je posledná dielňa,ktorú som nikdy neobsadil.
Krtkopotkan predávajúci legendárky tam má na predaj aj "Vaultovú oceľ" a "Legendárny modul" - k čomu slúžia ?
 
@imro421 Používá se na ty enrgozbroje z Vaultu 94 a však s příchodem Osadníků již není součástí odměny za raid ale je k dispozici právě u něj a ten modul je také na ty energouzbroje plus například na gaussovy zbraně kurna musím zase začít hrát ja chci gaussův rotačák :D
 
@lordCrull : Ahoj. Vo Fallout 2 bola Gaussova puška pre mňa "NAJ" zbraň. V tejto hre mi až tak super nepríde.
Ahoj všetkým. Pre splnenie týždennej úlohy treba kritické zásahy a zatiaľ nemám ani jeden :(. Ako na to ? Idem pozrieť nejaké perky.
Predajca za zlaté prúty v Základni má rukavice a k nim mód,ktorý pridáva elektrické poškodenie. Skúšal ich niekto ?
 
Ty kritické zásahy je nutné splnit přes VATS... Jak pomocí VATS zabíjíš nepřátele tak se ti nabíjí lišta kritického zásahu... A když je plná (někdy stačí skoro plná) tak pak jde určit (já to mám na mezerníku, ale ono ti to tam píše) že další zásah bude kritický...
 
@aarongoldstein : jj,VATS som tu akosi prestal používať :(. P.S.: Budú prerábať konvertor munície,asi ťa počuli :).
V legendárnom závode makám ako najlepšie viem,ale Zorb ma ďaleko predbehol.Je to tým,že dokáže využiť aj body z úkolov Jadernej zimy ? Tam ma čeština nepustí. Takže idem minúť 50 000 nábojov na kargoboty s jadernou kartou a kráľovny matiek spálených.
Ten limit na 20 bankoviek na výmenu za zlaté prúty je fakt nízky :cry:.Včera som začal hrať so 104 bankovkami a skončil so 122 bankovkami.A každý deň vymieňam tých 20 bankoviek.Asi nimi budem kúriť ;).
 
Back
Top