• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

Většina to asi ví... Ale kdyby náhodou... Šrouby jsou v psacím stroji, stolním větráku a glóbusu... Ale tuším jenom jeden na kus...
 
Pre tých,ktorí to ešte nevedia...Matky (spálených) lietavajú najčastejšie v blízkosti trhlín...Ak odpálite atómovku na trhlinu,možno vyletí aj kráľovná matiek...
 
Roušky jsou prý stále povinné...


01.jpg
 
@Silver1254 Díky.
"Silver1254, post: 33392, member: 51312"]pro ty kdo si nestihli spárovat Bethesda ucet s Steam uctem do 12.4.2020 a stale se divi ze na Steamu tu hru zadarmo stale nemaji, tak podle posledniho infa na Bethesda support - kdo si nalinkuje Steam ucet do 28.4. tak na konci mesice tu hru uvidi ve Steamu a zadarmo. Tedy ne pár dní po nalinkování, ale vsichni naráz az na konci mesice.
Ahoj. Stihol som spárovať oba účty a 25.4. mi pribudol do knižnice na Steame Fallout 76,a k tomu ešte Fallout,Fallout 2,Fallout Tactics,ktoré doma mám,ale nemal som ich v knižnici.
Mám na všetkých dve otázky:
  1. Ako je to s češtinou do tých starších dielov pre tieto ich verzie na Steame ?
  2. Fallout 76 (cca 68 GB) som ešte neinštaloval. Kto má akú skúsenosť s hraním Fallout 76 na Steame ?
 
Ty starší fallouty si asi dobře zahraješ (ovšem je to hodně staré) ale čeština na to je a sou supr.

Co se týče Fallout 76 tak to hoď do popelnice.
 
Fallou 76 si zapne jen Franta z Humpolce a to po těžkém updadu hry?, kde zjistí, že je to zase celé "rozjebané" ....
Dle mého názoru je blbost tuhle hru kupovat a ještě větší to hrát. Dávám tomu tak půl roku než vypnou servery.
 
Přestože nejsem ani Franta, ani nejsem z Humpolce, tak si hru zapnu a docela mě to docela baví.... Méně už mě baví uživatelé, kteří vědí nejlépe, co by měli ostatní kupovat a hrát...
 
Fallou 76 si zapne jen Franta z Humpolce a to po těžkém updadu hry?, kde zjistí, že je to zase celé "rozjebané" ....
Dle mého názoru je blbost tuhle hru kupovat a ještě větší to hrát. Dávám tomu tak půl roku než vypnou servery.

Je na každém kdo si hru zahraje, takže bych nerozdával "moudra" o tom kdo by takovou hru mohl hrát, co víc, kdy vypnou servery.
Taky mám názory na určité hry, které bych já osobně nehrál, ať se jedná obecně o dané žánry nebo o konkrétní hru. Ale rozhodně nebudu ostatním lidem říkat aby takovou či takovou hru nehráli, protože je pro mě nudná atd., protože vím že jsou lidi, kteří si tu hru s radosti zahrají.
 
@Decker : Franta z Humpolce je asi tvoj veľmi dobrý kamarát,keď sa tu o ňom zmieňuješ :). Tie staršie Fallouty mám už dávno odohraté a to v češtine. A práve to ma zaujímalo,či sú tie staršie češtiny kompatibilné s Falloutami na Steame. Tie češtiny sú asi stále dostupné napr. aj na ABCgames. Na Fallout 76 máme zjavne rozdielne názory. Pýtal som sa,kto má aké skúsenosti s hraním tejto hry na Steame. Myslím,že ty ich nemáš.
 
Ahoj, vedel by mi niekto pomôcť? Práve som nainštaloval Fallout76 a češtinu no hra sa spusti zobrazí sa čierna obrazovka a po pár sekundách som na ploche. A takto to môžem robiť do večera a stejne hra sa nespustí, čo s tým?. Poraďte prosím.
 
@straka2 Ahoj,niekto sa azda nájde.Musíš však napísať trochu viac o tvojej inštalácii. Skúšal si inštaláciu bez češtiny? Akú máš verziu hry? Máš Steam verziu alebo Bethesda launcher ? Kam to inštaluješ ?
A v sekcii prekladov si o 12:08 napísal:
Ďakujem, problém som vyriešil. Inštalátor som musel spustiť ako správca, potom už neodmietal spolupracovať.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, máš pravdu to som napísal ale v súvislosti s problémom s inštalatérom češtiny a nie hry. Dnes ráno som hru spustil bez lokalizácie a šiel som až po úpravu postavy. Tam som skončil, pretože sa mi otočila chrbátom. Potom som nainštaloval češtinu a už sa hra nespustila (neviem prečo?). Ani po od inštalácii češtiny a následnom reštarte počítača sa hra nespustila. Mám hru nainštalovanú na SSD disku spolu s Fallout 4 a miesta je tam neúrekom (asi 80% voľného miesta). Mám dve grafiky RTX 2080Ti po 11 GB VRAM, 128GB RAM, procesor i9-7920v, 2,9 GHz a to všetko chladené vodou. Inak OS beží tiež na SSD disku a snažím sa tam inštalovať iba to čo je bezpodmienečne nutné aby bolo na "C" inak nič a miesta je tam tiež kopec. No a verzia hry je 1.3.0.23 . Takže čo s tým?
 
Naposledy upraveno:
Ale iste mám jedno i druhé ale hra bez lokalizácie ide bez problémov. Len keď nainštalujem lokalizáciu tak mi povie maj ma rád a neide!!!! Tu skôr pôjde o nekompatibilitu hry a lokalizácie.
 
@straka2 Ahoj. Bol si pri inštalácii češtiny odhlásený z hry a mal si vypnutý Bethesda launcher ?
Mal som pôvodne nainštalovanú hru na D:\Herné pltfrm\Bethesda - v tomto priečinku (bez Fallout 76). Po vydaní Wastelanders som odinštaloval češtinu a aj hru. Urobil som novú inštaláciu hry na D:\Herné pltfrm\Bethesda\Fallout76 tak,že som hru sťahoval od Bethesdy skoro štyri hodiny. Potom som sa od servera odhlásil a pri vypnutom launcheri som nainštaloval češtinu 2020-04-16.Žiadna nekompatibilita. Je tam teraz 702 stiahnutí,tejto verzie češtiny a ty si jediný,ktorý tu píše,že mu to nejde.
Osobne robím odinštalovanie češtiny vo W10 cez Ovládací panel - Programy - Odinštalovať program, nájdem Fallout 76 - čeština a dám odinštalovať. Potom idem do zložky ...\Fallout76\Data a tam manuálne odinštalujem súbor SeventySix - Interface.ba2 a súbor SeventySix - Lokalization.ba2 . Potom sa prihlásim na Bethesda launcher,zvolím Fallout 76,kliknem na Game Options a dám urobiť Scan and Repair (pozn. v Game Options mám Auto Update is Off). Týmto sa dostanem na aktuálnu anglickú verziu hry. Potom sa odhlásim od servera a ukončím,vypnem Bethesda launcher. Na aktuálnu anglickú verziu (teraz je to 1.3.0.23 ) dám nainštalovať aktuálnu češtinu (teraz je to 2020-04-16). A ide mi to bez problémov.
Inštalácia sa robí do zložky,v ktorej mám Fallout76.exe.
 
Naposledy upraveno:
@jirkajirik : Ahoj. @kevin36 ti napísal Výzvy - charakter. Upresnil by som to asi takto : keď si v hre,otvor mapu (M),otvor menu hry (Z),otvor si VÝZVY - pozri POSTAVA. Tam je výzva Zkoumej Appalachii po celých 7600 hodin (x/7600). To číslo x ti hovorí,koľko hodín si s tou postavou hral.
 
@imro421 Děkuji za radu. Tohle už vypadá docela rozumě. Mohla by Bethesda udělat normální počítač herních hodin, jak to má Steam, Uplay, EpicGame a další.
 
@jirkajirik : Rád som pomohol.Musím sa však opraviť,tie hodiny sú asi viazané na účet,nie na postavu (y),s ktorou (-ými) sa hrá.
pozn.: za splnenie výzvy je odmena 20 Atomov. Rok má 365 dní x dva je 730 x 10 hodín hrania denne dá len 7300 hodín. To je ...
 
@imro421 : Tak jsem to našel. Tuhle výzvu asi splní jen ten nejzarytější fanoušek. Dva roky každý den po 10 hodinách je asi dost nesplnitelné. Já tam včera našel 123 hodin. Ale i tak děkuji. Průměrná hratelnost u ostatních her je u mě tak 60h. Takže u F76 jsem do teď strávil 2x tolik času a asi ještě přidám s Wastelanders.
 
Možno to niekoho zaujme. Do pondelka 18.5.2020 do 19:00 je na STEAM-e bezplatný víkend. Možnosť hru vyskúšať "satarmo".
 
Zdravim, rad bych se zeptal, ted jsem si vyzkousel Fallouta zdarma, o cem to vlastne je ? Muzu to hrat jako singl a ma to pribeh anebo jakej je cil hry ?
 
@jimbou : War, war never changes. Je to postapokaliptické RPG. Můžeš to hrát jako singl hráč. A příběh to má taky. Pokud si nikdy nehrál Fallouta, tak doporučuji začít Falloutem 3, nebo Falloutem New Vegas.
 
Jirko dekuji ti za koment, jo jo hral jsem defacto vsechny Fallouty, ale ptam se proto, ze jsem myslel, ze toto je online a ne singl, a jestli to ma i pribeh, to znamena, ze to ma klasickej konec, jako zakonceni pribehu ? Chodit jenom po mape a strilet me nebavi, mam rad zacatek a konec pribehu, nehraji online hry
 
Back
Top