• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

Díky obom za odpoveď! Hmm tuším som asi ešte inak nebol nikdy nad level 50. Ale keď výjde čeština tak sa to zmení :)
 
Ahojte.Trpezlivosť sa vypláca. Atómoviek,ktoré som tento mesiac odpálil,tých bolo viac ako päťdesiat. A k tomu účasť v bojoch s kráľovnami matiek spálených,keď odpálili atómovky iní hráči. Dnes pri druhej atómovke "vyletela" legendárna *** kráľovná, a boli tam ďalšie dve matky spálených.
Vybojoval som si: Baseball Bat Searing Punkturing Rocket Mod . Je to síce "len" modifikácia pre baseballovú palicu,ale dáva: +ohnivé poškodenie, +preráža zbroj, +šanca na ochromenie, +extra poškodenie končatín, +vylepšené poškodenie. Ak dám tento mód na legendárku *** baseballovú palicu,ktorá bude napr. +vampírka, +40% rýchlosť švihu, +1 Sila a k tomu perky: Ninja,Bojové umenie,Gladiátor,Gladiátor expert. To už bude "SILA".
 
ahoj tak to gratuluju to musel byt boj jak svina. tedy ty atomovky solujes sam? cistis sila atd? jaky mas postup? sestrelit prepravni vrtulnik s bednou s tim pristupovým klicem ... + pripravit si kody + vycistit silo a odpalit? kde beres ty kody? jsou spravne zde na teto strance?
https://nukacrypt.com/
 
Já jednou zkoušel toho Cargobota sestřelit nedařilo se tak sem se na něj vysr.. a kartu koupil od někoho a šel se do sila podívat jen tak :D
 
Můžete mi někdo trochu přiblížit, jestli má vůbec význam zkoušet si zabrat nějaký důl? Získám z něj nějaké suroviny, třeba hliník, ale jak a kdy? No a vyplatí se to vůbec, když nehraju kontinuálně delší dobu?
 
@Silver1254 : tak,ako píšeš. Tá stránka je správne,kódy sú platné a iné každý týždeň. Vedľa Modusu v Comand miestnosti je terminál,na ktorom dostaneš úlohu na cargobota a ukazuje ti jeho polohu. Niekedy má tú úlohu už niekto iný. Cargobot máva lvl.15 - toje hračka,niekedy má lvl.35 - to je fuška získať jadernú kartu.
Do sila idem sám,hrám sólo,bez týmu. Postup: -získať prístup do velínu,-vypnúť reaktor,-zničiť centrálny počítač,-otvoriť bránu do velína,-zvládnuť prípravu na spustenie strely a odpáliť. Trvá mi to asi hodinu.
Včera sa mi stalo,že po získaní prístupu do velínu sa tam objavil iný hráč,lvl. nad 300,podľa mena asi Poliak.Pri mlátení robotov u reaktoru sa mi stratil z dohľadu.Postupoval som ďalej a po otvorení bezpečnostnej brány do velínu bol za bránou na zemi balíček.Od toho hráča. Kade a ako sa tam dostal ???. To by ma veľmi zaujímalo. Aspoň že urobil pre mňa prípravu na spustenie a ja som už len odpálil strelu.
Po skončení (dostanete odmenu) prípravy na spustenie atómovej strely sa otvoria dvere na povrch.Ak prejdete na koniec chodby a na povrch:z Alpha pri Výhliadke strdohoria,z Bravo pri Monongahská rozhľadňa,z Charlie pri Malebná výhliadke. Sú tam záchodové búdky,v ktorých sú "tajomné" tlačítka. Na čo tam sú ? Z tej chodby na povrch to tlačítko hore v búdke nie je treba. A tlačítko v búdke je bez odozvy. Kde je pes zakopaný? Ak by bola možná cesta do sila cez záchodovú búdku,tak by stačilo urobiť prípravu na spustenie strely a odpáliť, t.j. cca 5-10 min..
 
Ohledně dílen... Zabrat a težit můžeš v jaké chceš.. jen ji musíš být schopen ubránit proti mobům kteří na ni chvilu po zabrání zaútočí. Pak samo na ni zaútočí klidně vícekrát a nebo ti ji může ukrást jiný hráč.. V dílnách musíš postavit težbu atd.. Ta ale bohužel těží pouze když jsi online!!! a musís se tam pravidelně portovat a vybírat ty suroviny. Po každém odhlašení se dílna zboří a po přihlášení ji musíš pokaždé stavět znovu a může se stát že tvoje oblíbené má na tom serveru zrovna zabrané někdo jiný ;)
 
jojo sestrelit Carbobota je na dlouho, ostrelovaci puska a strilet jen do motoru at se zpomali, a musis ho honit jak blázen. ale jak se zpomalí, už to jde lépe, proste vyřadit motory

důl ? je dobrávěc když potrebujes určitý materiál, např. hliník ... a nechceš ho hledat po mapě, si vyberu důl kde ten materiál je, obsadím ho, hlídám si ho a postavím nad tím ložiskem harvester toho materiálu a čekám, on se čas od času v toho boxu objeví. a tak např. během 30 minut si nasbíráš slušné zásoby. a když už máš dost, tak to místo necháš být ladem ....

např je super takto farmit Fůzní jádro do energo zbroje, pockat az bude nejaka jaderna elektrarna v provozu, zabrat si dílnu a pak uz jen trebas 1 hodinu farmit jádra ... si nasbíráš velice slušnou zásobu se kterou vystačíš i týdny hraní

BTW nechapu proc Betsheda nezvetsí objem pro stavění v kempu. V shopu mají miliony věcí .... dalsí věci jsou ve hre, ale kdyz mam velký barák, pekne vybaven vším možným + nějaký defensive, jsem full a nic dalsiho nemohu pridat. Nevim proc nepridají vice prostoru. Tak to musim bud bourat kus baráku a nebo se vykaslat na další rozvoj :(
 
@imro421 - jo ty zachodove budky to je zahada, taky jsem si rikal proc tam jsou a na co to tlacitko. Jinak ten Polák byl asi cheater.... :D Ja uz v tom silu jednou byl, celé to vymlátil, jako bylo to dost těžké a šílené. Dokonce jsem měl i tu kartu. Ale pak jsem zjistil ze musím mit i ty kody a takze nic :D Tak tedy zkusim nekdy taky uz konecne dodelat ten quest a odpálit to

já většinou hraju solo, ale někdy se přídá muj brácha a jako musím říci že hrát ve dvou je to jiný hra a lepší zábava. Někdy jsme hráli i ve třech :)
 
No, tak tomuhle se říká fakt pech. Povedlo se mi po tuhém boji zabrat hliníkový důl, postavil jsem si tam těžební stanici, ale ejhle uniklo mi, že ta těžební stanice potřebuje energii a tak jsem tam dvě hodiny čekal a ono nic :eek::eek:

Na druhý pokus jsem se lépe připravil, ale k mému nevýslovnému zklamání tam zrovna nebyl žádný hliník. Čekal jsem tam dvě hodiny a nikde nic:arghh::arghh:

Jinak máte někdo recept na to, jak se dá vydělat pár zátek (no, nejlépe víc než pár protože zápasím neustále s nedostatkem munice) a k čemu slouží ty legendární body, které se dají získat za prodej hvězdičkových věcí v automatu?:):)
 
za ty body si můžeš pořídit legendární random věci u toho krtkopotkana na vlakový stanici v Berkley springs a zátky je ddobré aspon ja tto tak dělam sbíram vše a co nechci střelim vendorům a plus perk karta Zlatokop budeš nacházet podle zvuku krabičky se zátkami a když dáš prohledat s tou kartou tak tam máš pak další zátky a pak samozřejmě prodej jinejm hráčům
 
@bubu78 - jojo proste 1/ zabrat dílnu pro sebe, uchránit ji 2/ vybrat si co chces těžit a na to místo postavit tomu určený harwestor (těžící bednu) 3/ postavit zdroj energie 4/ napojit zdroj drátem na těžební krabici
a pak to začne svítit nějakou barvou a těžit. pokud to nesvítí a nic to nedělá, asi to potrebuje vice energie. Nikdy se mi nestalo že tam nic nebylo i trebas po 10 minutach cekani. Pokud potrebujes dost hliniku, preci neni nic lepsiho nez proste hrát, prozkoumavat kazdy barák a vse co potrebujes, tak sbírat a rozebírat. Za pár hodin budes mít plnou bednu surovin. Pokud vyrábíš náboje, nezapomeň si odenknout ty karty na výrobu munice (v Agility), ti to pak vyrobí o 80% více munice

no a podle mne, jakmile zacneš vyrábět svou energozbroj .... to bude teprve náročné na zhánění materiálu, např se podivej na :
https://fallout.fandom.com/wiki/Excavator_power_armor
dole je "Crafting supplies", lvl 45 je potreba celkem 54 black titanium, 42 gear, 52 oil, 84 crew

taky doporucuji se nechat zmutovat, ja mam na sobe na trvalo tyto mutace

Unstable Isotope
Positive Effect: Chance to irradiate melee attackers
Marsupial
Positive Effect: Carry weight +20, +jump height
Negative Effect: INT -4

+ s pouzitim karty Starched Genes - lucky - od 30lvl - si muzes mutaci kterou chces, nechat na sobe již trvale s tím, že už žádnou novou nedostaneš
 
Silver1254: to je samozřejmě krásné, ale nemůžeš si postavit těžební stanici, když je těžební místo prázdné. Mám jednu ideální lokaci: Charleston landfill, ale ta vypadá, že je vytěžená a není tam žádný hliník. Hliník potřebuji hlavně na svou loveckou pušku, ať už k vylepšení či na opravu. Bohužel věci z hliníku se hledají hůř než většina ostatních věcí a najít takový hliníkový tác je docela štěstí. Navíc nemám žádnou destruktivní zbraň na blízko a munice tak sotva akorát, aby se mohl vydat na průzkum.

LordCrull: Berkley springs, ok, podívám se tam. I když dost pochybuji, že si za tu stovku bodů co mám něco koupím :biggrin:. Předpokládám, že perk "Zlatokop je ve "Luck," že? Já mám zatím 2Luck a oba body jdou na hledání munice. Zlatokopa ještě nemám, ale taky jsem jenom 15lvl.:)
 
Budu78 - zdroje v dílnách vytěžit nejdou.. když v ložisku ten hliník nevidíš tak tam ale je.. stačí nato postavit správné těžební zařízení, připojit ho k elektrice a jede to... Ty ložiska můžeš ručne vybrat 1x za ten jako ostatní veci na mapě (rostliny atd)
Na 15lvl nečekej žádné zázraky ;)) Jinak jsem zjistil že můžete mít max 30 000 zátek.. kua mám plno a hafo věcí na prodej :D:D
Jinak za 100 legendárních bodů si koupiš 1 legendární věc s 3 hvězdama.. drop je ale náhodný... Já získal 1 zbraň kterou jsem chtěl s torchu slušným traitem na 20tý pokus :)
Jinak hned od začátku si můžeš vyrovit 2ruční sekeru.. tak si ji udělej a šetři municí
 
@Morrow : kúp si za 23000 mutáciu (Modus,výskum) a kludne môžeš zbierať zátky ďalej
 
jakou používáte nejraději energo zbroj? Ultracite, 51 a nebo te prototyp vojensky? ani nevim ted jak se jmenuje. A taky máte v bedně několik chasy a na každé nasazený set energozbroje? Přeci jen mít více setů energo zbroje zvlášť v bedně by zabralo celou bednu, takto mít tam 3x 10kg chasy je v pohodě. Ale je tu jedno ale. Měl jsem komplet ultracite zbroj v chasy a tu v bedně. Po pár týdnech jsem tu chasy vyndal a hle, byla prázdná a celá zbroj ztracená. Tak tomuto systému moc nevěřím.
 
Já třeba energozbroj vůbec nepoužívám ;)) Chodím v natuněném combat armoru a mám perky na zlepšení obrany bez energozbroje a stačí mi to ( zatím )
 
Já sem lemra líná :D ja mám Excavator 45 lvl ale mám i v bedně další když si vzpomenu na quest pro bratrstvo kde na konci jako odměnu dostanete ultracit energozbroj tak jdou na mě ješšttě dneska mdloby :D ale pravdou je že mám takovej nakej prapodivnej build :D
 
O energozbroji si zatím mohu nechat jenom zdát. Teda ne že bych neměl pár komponent, ale kde má člověk brát ty jádra do něj. Nebo se dají ty prázdné nějak dobíjet?

Jinak, víte někdo jat tady ve Fallout 76, fungují bambulky? Zatím jsem je nezkoušel, ale přijde mi to jako taková jednorázovka. Bonus na jedno použití (pokud bych tušil, jak to použít :biggrin:)
A dá se nějak zvednout velikost skladovacího prostoru v Campu? Nic moc v té bedně nemám, ale začíná být nebezpečně plná:biggrin:
 
Ahoj. @bubu78 : Tú bambulku musíš zjesť. Fúzne jadrá nájdeš na mnohých miestach,pozri tú interaktívnu mapu v príspevku lordCrulla hore vyššie. Skladovací priestor ? Jednoducho sa musíš rozhodnúť,čo je pre teba dôležité si odložiť a čo nie. A to hlavné: hrať a hrať a skúšať a nebáť sa ísť do toho a na mnoho vecí prídeš sám.Alebo si pozrieť na YouTube.
Energozboj mám vylepšenú Ultracite lvl.50,ale helmu mám T60 lvl.50,pretože k nej mám zameriavač HUD. To používam keď idem do sila a v boji proti silnejším nepriateľom. A perky na zvýšenie útoku. Bežne mám kade ako pozbieranú *** zbroj.
 
Ano bambulky a komiksy jsou jednorázovky.. není to jako ve fallout 4... Bedna v Campu je na 800kg víc mít nemůžeš... a to bylo zezačátku jen 400kg...
Chce si to nabrat perky na snížení váhy munice, veteše, jídla a drog(snižují váhu u nečeho až o 90%).. pak budeš mít hned více místa.. jinak skoro nemáš šanci...
 
Ok, takže jednorázovky. Znamená to, že když tu bambulku použiju (sním), tak se zase objeví na tom samém místě, kde jsem ji předtím našel?

Nu a ve kterém skillu SPECIALu jsou perky na snížení hmotnosti? Strength a Endurance? Nebo jsou ještě jinde? Třeba všude :D:D

A na závěr ještě dotaz z trochu jiného soudku. Dá se nějak změnit samotný vzhled postavy? Vím, že v Atomic shopu je spousta blbůstek, ale mě spíš zajímá samotná tvář. Tady bych přeskočil i k Fallout 4. Dá se tady v pozdější fázi hry změnit tvář? (při dialozích se mi zdá trochu pohublá, tak proto se ptám:):))
 
1. ano objeví pokud tam není skoč na jinej server myslim že na IGN jsou vypsané lokace bambulek, časáků atd. 2. síla hlavně a 3 tak tady nvim ale mam dojem že po vytvoření postavy jako takové to nelze jen přes atomic nějaké ty blbinky na ksicht jako šmouhy, zašitá pusa atd.
 
@bubu78 : Aj v pozdejšej fázy hry sa dá zmeniť nie len tvár,ale aj pohlavie a celkový vzhľad. V hre prejdeš do menu hry (daj mapu a "Z") a nájdeš si "zmena vzhledu". Alebo jedz veľa tých bambuliek,možno priberieš ;).
 
Back
Top