• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

Ahoj, tak bohuzel pm mi posilat nejde. Tak bych take rad poprosil o cestina Assassiny,koupil jsem si pocatecni dily ktere jsem jeste nehral a jsou v AJ. Predem dekuji
ladicek86(zavináč)centrum.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím, také mi nejde posílat PM. Proto bych chtěl poprosit o češtinu do Assassins creed 2 a Brotherhood. Předem děkuji.
email: nekula.p(zavináč)seznam.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:
@Zhilian
Dobrý den, jsem tady nová a nemám ještě možnost Vám napsat na PM, takže se velice omlouvám, že to takto komplikuji. S AC jsem začala teprve v srpnu 2018, kdy jsem odehrála jedničku a i celou dvojku, bohužel jen stáhnutou verzi. Rozhodla jsem se, že si je koupím na Uplay, abych nějak tvůrce podpořila a mohla z toho mít dobrý pocit, že to nehraji na černo... Jenže se mi stalo to co ostatním. Po vložení češtiny z jiných zdrojů mi naskočila jen černá obrazovka. Pak jsem se dozvěděla, že to je kvůli uploadu.
Chtěla bych tedy poprosit o češtinu do všech tří her s Eziem. Samozřejmě jen pro soukromé použití. Ta hra je skvělá, ale bez češtiny jsem úplně mimo.
Předem Vám moc děkuji.
email: nikystehlikova(zavináč)seznam.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:
@Zhilian

Zdravím a všechny hráče AC a jsem rád , že nejsem sám komu bohužel hra AC 1,2,BH a revelation nefrčí česky. Před cca 1 rokem jsem psal i ubisoftu když jsem si hru chtěl spustit a zjisti že není v češtině a patchem to zkun…. a odpověď se dostavila děláme co můžeme a po více jak roce jsem stále zjisti že hry jsou stále v Anglickém jazyce jelikož ho ovládám stylem že zapnu hru tak bych byl rád kdyby mi bylo umožněno si hry které mám koupené některé dvakrát 1,2 a i když jsou krabicové verzi v CZ po instalaci a zjištění že je v pc uplay mi automaticky zmetek stahuje aktualizaci vypnout to nijak nejde aspoň co jsem zkoušel a nebo jsem na to nepřisel tak bych chtěl poprosit zda by bylo možné mi zaslat češtiny na AC 1,2, BH, Relevation, mail mik77777(zavináč)seznam.cz díky moc zaslal bych pm ale jako většina limit příspěvků 5 nesplňuji. S pozdravem a všem hráčům AC zdar :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Na AC 1 jde stáhnout český dabing mám steam verzi
 
Naposledy upraveno moderátorem:
@Zhilian Ahoj, mohl bych poprosit o čestinu na AC2, Brotherhood a Revelation? pasus(zavináč)atlas.cz Mockrát děkuji
 
Ahoj,bohužel mi nejde napsat soukromá zpráva Zhilian tak snad si toho tady někdo všimne a popřípadě přepošle mojí žádost.

rozhodl jsem se že si zahraji celou sérii znovu a byl jsem překvapený že podle mě nejlepší díly Assassin's Creed už nejsou v češtině, na internetu nikde žádná čeština na uplay/steam verzi není, jedině ke stačení celá hra a to já nechci když mám všechny díly na Uplay kopené.

Rád bych poprosit o češtinu na AC 2 a jeho dvě pokračování na email [email protected]om pro soukromé účely.

Předem děkuji
 
Naposledy upraveno:
Dobrý den,
rád bych se připojil k žádostem o zaslání češtiny k trilogii AC, ze stejných důvodů jako všichni a samozřejmě pouze pro soukromé účely na email: [email protected]

Děkuji za případnou odpověď
 
Ahoj, poslal by si aj mne dostupné češtiny aké máš pre AC sériu na Uplay-i, a najmä AC Brotherhood, na môj mail - [email protected]
Rád by som ti napísal PM, ale ako nováčik na tomto fóre nemôžem a spamovať fórum zbytočne nejdem.
Ďakujem.
 
BTW, ako niekto písal, že Revelations je na Steame aj v češtine, platí to aj pre Uplay. Aj keď pri inštalácii nie je možnosť vybrať CZ, tak v nastaveniach hry tam je možnosť nastaviť si CZ. Pre Brotherhood to bohužiaľ neplatí, ten v CZ nie je.
 
@Zhilian , Ahoj právě jsem si stáhnul z Uplaye všechny AC s Eziem a zjistil jsem k mému nemalému a nemilému překvapení, že vše je v angličtině. Proto se připojuji k žádostem o zaslání češtiny (samozřejmě jen pro soukromé účely). Můj email: [email protected] .

Děkuji za případnou kladnou odpověď.

Z pozdravem Hýba.
 
Poslal by mi prosím niekto tie češtiny na AC sériu (tie opravené, čo fungujú na nových verziách hier)? Zhilian sem asi nechodí.
 
Zdravím,

rýchla otázočka. Vyššie spomínanú češtinu, ktorú ponúka uživateľ @Zhilian , je funkčnou češtinou na AC2 aj po najnovšom update hry? Kúpil som ju pred nedávnom keď bola v akcii na uPlay a všetky verzie cz ktoré som našiel, hádzali spomínanú čiernu obrazovku. Kontaktoval by som užívateľa pomocou PM, ale bohužiaľ takú možnosť ešte nemám.

Za odpoveď Ďakujem
 
Back
Top