• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

uasset

 1. PMX

  Hľadám pomoc pri hľadaní a otváraní Audio UASSET súborov

  Zdravím, chceli by sme urobiť dabing do hry Deliver Us the Moon, ale neviem nájsť súbory dabingu. Niečo som aj našiel ale celé to má len zopák KB, čiže to nebude ono. Navyše je to Unreal Engine, čiže súbory typu UASSET a to mi robí problém. Vedel by niekto s tým pomôcť? Celý PAK súbor môžem poslať.
Back
Top