• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Změna termínu odstávky webu!

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Ascalon

Administrátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Omlouvám se, ale z technických důvodů jsem nucen odstávku webu odložit o týden. Odstávka tedy proběhne ve dnech 18 - 19.07. 2020.

Určitě jste si ale všimly, že už nyní se aktivně pracuje na přípravách k této odstávce (někteří bohužel i negativně :D za což se omlouvám).

Cílem odstávky je aktualizovat prostředí na poslední dostupnou verzi, která primárně splňuje nejaktuálnější bezpečnostní kritéria (ne, nebojte se, k žádné ztrátě dat nikdy nedošlo, došlo "pouze" k rozesílání spamu z našeho portálu), k rozšíření funkcionalit tohoto webu, včetně navrácení původních, které jsou aktuálně nedostupně a v neposlední řadě k několika změnám, doufejme k lepšímu, které pomohou k hladšímu chodu.

Všechny detailní informace o změnách a ještě nějaké navíc, sepíši po úspěšné odstávce. :)
 
Naposledy upraveno:

Char

Tým překladyher.eu
Asclone ty jsi jak pani Kolumbova :) Zdravas ti Maria. :singing:
A mam dotaz. Bude se delat i grafika, nebo to zustane na teto univerzalni bazi?
 

Ascalon

Administrátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
:D
Protože se přechází na novou, ve smyslu NOVOU verzi systému, přesněji z verze 1.xx.xx na 2.xx.xx tak je tam úplně jiná grafika a jiný systém práce s grafikou. V počátku zachovám výchozí vzhled, samozřejmě s úpravou log, ale počítám, že do budoucna, až si všechno sedne a optimalizuje se, tak by se na web nasadil zase vlastní kabátek. Podle aktuálních informací, by verze 2.xxx.xx mohla být finální, ALE nikdy neříkej nikdy, víme jak s těmito "posledními" verzemi je... :D
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top