• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Zaklínač 3 Divoký hon - Rozšířená edice mod CZ

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Zdravím všechny,

čas od času na Nexusu přeložím nějaké mody ke třetímu Zaklínači (můj profil). Nyní jsem se ovšem pustil do nejobsáhlejšího modu, který jsem kdy překládal. A proto píšu sem a chci někoho z Vás požádat o pomoc.

Z velké části mám již mod přeložený (1654 stringů z 2064), ale furt v něm zbývá mnoho textů, které jsou pro mě už celkem náročné k přeložení, aby dávali smysl. Pokud tedy máte rádi svět Zaklínače, baví vás překládat a chcete se podílet na jednom z nejslavnějších modů této hry, tak mi neváhejte napsat.

Veškeré podrobnosti bych vám sdělil až v soukromé zprávě.

Předem děkuji.

Mějte se fajn.Lord Mazour
 
Jsem rad, ze se toho nekdo chopil, uz davno jsem si rikal jaka skoda, ze jeden z nejzasadnejsich a nejkomlexnejsich modu do W3 nikdo neprelozil. Tak hodne sil.
 

damirek

Člen
Ahoj
Díval jsem se na Tvůj profil na nexusu a klobouk dolů nestačil jsem se divit.
Vůbec jsem nevěděl, že k této hře jsou nějaké mody. Mohl by jsi prosím nějaké doporučit tak ať se vzájemně nebijí? Tutu hru považuji za nejlepší jakou jsem kdy hrál.
 
Ahoj, díky za milá slova. Ano, zrovna jsem to chtěl napsat, že je to tam napsané. Navíc když se podíváš do komentářů, tak je tam nahraný soubor, ve kterém je zobrazeno, jaké mody jsou s EE kompaktní.
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Jelikož má překlad dokončení a vlastní profil viz výše, tak vlákno zamykám :)
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top