• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Žádost o Pomoct s překladem dlc Overlord™: Raising Hell

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 84296
  • Vytvořeno
S

Smazaný uživatel 84296

Návštěvník
po dlouhém přemýšlení mám li se vrhnout do překladu her znovu a snad lépe ne jen modů jsem se rozhodl že aby byl překlad udělán co nejlépe a správně požádám pro jistotu o pomoc . proto hledám pomocníka na překlad. testra dalšího překladatele korektora kohokoli. ochotného pro překlad tohoto dlc. odehrávajícího se po skončení hlavní hry overlord 1 soubor EXP_D1_Abyss už je přeložen 1645110554934.png krom pár řádků se kterými si nevím rady. takto vypadají překladové řádky1645110998502.png aby ten kdo bude mít zájem mi pomoct věděl do čeho půjde. bez pomoci asi budu muset dát projekt k ledu.vím že se jedná už o dosti starší titul ale případná čeština by snad někoho potěšila.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
S

Smazaný uživatel 84296

Návštěvník
tady je ukázka ze současné verze češtiny. snad to někoho zaujme. a píchne mi tak s doděláním češtiny do přijatelné podoby. aby byla k světu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Komentář

Top