• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Začíná se na překladu hry Beyond Steel Sky.

Začíná se na překladu hry Beyond Steel Sky. Hra která navazuje na adventuru Beneath a Steel Sky z roku 1994.

Za hrou stojí Charles Cecil, scénárista celého Broken Swordu a Dave Gibbons, excelentní komixový ilustrátor, co má na svědomí například Strážci/Watchmen, Hellblazer, Dredd atd. Po dlouhých 26. letech od původní hry nám autor nabídne přímé pokračování. Dostaneme do vínku originální svět k prozkoumávání, excelentní scénář, podtržený skvělými rozhovory a hratelností, která na míle překonává původní adventuru a hrdě se řadí do her současnosti a směle je předstihne.

Vrátíte se do kyberpunkového světa, kde nechybí hackování terminálů, robotů a další elektroniky v Union city, změny statusu občanů, vytváření chaosu ve městě, kde jsou občané kontrolováni a hodnoceni dle svého chování a vy jim můžete buď pomoci nebo hodně uškodit. Chopíte se znovu role Roberta Fostera a snažíte se nalézt uneseného přítelova syna Mila. Hra obsahuje mnoho logických hádanek, humoru a nadsázky, politických pletich, konspirací a mnoho překvapení, které na vás čekají v této hře.
 
Naposledy upraveno:

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
188
Skóre reakcí
49
Bodů
297
skuste to pretlacit na apple arcade kde ta hra tiez je LOL :D
 
Komentář

JohnAcher

Nováček
72%
Příspěvků
21
Skóre reakcí
5
Bodů
36
Beneath a Steel Sky, skvělá záležitost. Sranda bratru na "pouhých" 15 disket. Pevné disky ještě zdaleka nebyly běžné. To byly diskotéky :notworthy:. Hru nebylo vůbec jednoduché dohrát. Originálku na Amigu mám stále ve své sbírce, jako mnohé další pecky z těch skvělých let. Oldies goldies ...

SteelSky.png
 
Komentář

Top