Začíná se na překladu hry Beyond Steel Sky.

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

morfeus..

3. úroveň
Překladatel
87%
Příspěvků
280
Skóre reakcí
180
Bodů
432
Začíná se na překladu hry Beyond Steel Sky. Hra která navazuje na adventuru Beneath a Steel Sky z roku 1994.

Za hrou stojí Charles Cecil, scénárista celého Broken Swordu a Dave Gibbons, excelentní komixový ilustrátor, co má na svědomí například Strážci/Watchmen, Hellblazer, Dredd atd. Po dlouhých 26. letech od původní hry nám autor nabídne přímé pokračování. Dostaneme do vínku originální svět k prozkoumávání, excelentní scénář, podtržený skvělými rozhovory a hratelností, která na míle překonává původní adventuru a hrdě se řadí do her současnosti a směle je předstihne.

Vrátíte se do kyberpunkového světa, kde nechybí hackování terminálů, robotů a další elektroniky v Union city, změny statusu občanů, vytváření chaosu ve městě, kde jsou občané kontrolováni a hodnoceni dle svého chování a vy jim můžete buď pomoci nebo hodně uškodit. Chopíte se znovu role Roberta Fostera a snažíte se nalézt uneseného přítelova syna Mila. Hra obsahuje mnoho logických hádanek, humoru a nadsázky, politických pletich, konspirací a mnoho překvapení, které na vás čekají v této hře.
 
Naposledy upraveno:

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
186
Skóre reakcí
44
Bodů
297
skuste to pretlacit na apple arcade kde ta hra tiez je LOL :D
 
Komentář

JohnAcher

Nováček
72%
Příspěvků
21
Skóre reakcí
5
Bodů
36
Beneath a Steel Sky, skvělá záležitost. Sranda bratru na "pouhých" 15 disket. Pevné disky ještě zdaleka nebyly běžné. To byly diskotéky :notworthy:. Hru nebylo vůbec jednoduché dohrát. Originálku na Amigu mám stále ve své sbírce, jako mnohé další pecky z těch skvělých let. Oldies goldies ...

SteelSky.png
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top