Začíná překlad hry Tacoma

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
1500x450_V_priprave_Tacoma.jpg
Indie scéna má nespornou výhodu v tom, že není svázána s běžnými zvyklostmi, ziskuchtivými manažery a uměleckými styly. Každá jednotlivá hra je tak experimentem, který má stejně tak šanci pohořet, jako zaujmout. Je to takový oslí můstek, který většinou začínající překladatele dovede k větším a ambicióznějším projektů nebo třeba ke spolupráci s většími studii, ale všechno to začne u jednoho, dvou děl, která přinesou něco neotřelého.

Tacoma, je v celku krátká sci-fi, která se odehrává, jak už to u podobných her bývá, na opuštěné stanici, kde došlo k jakési neznámé události, na jejíž základě musela být kompletně celá posádka evakuována. Příběh se odehrává ve velmi blízké budoucnosti, roku 2088. Vaším úkolem bude vyšetřit události, které předcházeli oné evakuaci a přijít na to, co se pokazilo a ideálně kdo za to může. Jak už jsem zmínil hra je nevelká, ale atmosférou si zadá i s většími tituly. Hlavní zaměření je zde na příběh, který je vyprávěný pomocí takzvaných echo ozvěn posádky, jež jsou uložené v systému palubní umělé inteligence Odin. Ovládáním ozvěn, jejich přehráváním přetáčením a pozorným studováním se posouváte v příběhu a zjišťujete sled událostí.

Je to rozhodně ideální kandidát na překlad, kterého se ujal zdejší překladatel Mayki Mayki. Ten už s podobně raženými adventurami má poměrně slušné zkušenosti, tedy jen doufejme, že mu překlad půjde dobře od ruky a již brzy se dočkáte intenzivního herního zážitku, hezky česky.

Mimochodem, hra se aktuálně nachází v obchodě Epic Games zdarma, do 30.7.20, tedy neváhejte si ji zabrat pro sebe, čeština se blíží. Jistě neváhejte zvážit, že ušetřené drobné za hru, byste třeba postoupili překladateli, jistě takovou podporu ocení.


Profil překladu:

Ukázka překladu:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PMX
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top