• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Začal překlad hry GameDEC

Novinka.jpg

Vítejte ve Varšavě 22. století. Technologie budoucnosti je tak pokročilá, že termín „skutečný“ je relativní a „život“ a „smrt“ mají mnoho významů. Virtuální světy způsobují problémy lidské přirozenosti: chtíč, lenost, závist a pýcha. Obyvatelé těchto virtuálních herních světů potřebují specialisty - Gamedecy - soukromé vyšetřovatele se zkušenostmi v těchto světech, kteří pracují na odhalení tajemství a zkoumají mechaniky ukryté v těchto realitách pro provizi od vašich klientů. Jste jedním z nich. Jste Gamedec.

Po překladu kyberpunkového The Ascent se mi do ruky dostalo tohle izometrické detektivní kyberpunkové RPG. Poláci se snažili a vypustili na světlo světa hodně povedené dílo. Hra sklízí kladné ohlasy napříč internetem a já jsem se rozhodl, že ji přeložím a tím ji zpřístupním i méně jazykově vybaveným hráčům. Hra je ale velice ukecaná a textů je tam požehnaně (aspoň teda na jednoho překladatele). Můžu vám ale slíbit, že se s tím poperu se ctí a budu dělat co je v mých silách, aby jste si překlad mohli užít co nejdříve. Ale nějakou chvíli si to opravdu zabere. Tak držte palce ať nedojde káva a elán a ať jde překlad pěkně od ruky... ;)
 

Miki250

Člen
Příspěvků
10
Hodnocení
5
Bodů
5
Dobry večer, potešili ste ma, že ste sa rozhodli pustiť do prekladu tejto, podľa mňa výnimočne skvelej hry, po všetkých stránkach. Prajem vám veľa trpezlivosti pri preklade tejto hry, aby vám tá kava nedošla, a pevne verím, že sa vám preklad vydarí a bude perfektný :)
 
Top