Xenogears

Xenogears 1.1

L

LaughingMan

Návštěvník
LaughingMan přidal nový překlad:

Xenogears - čeština pro japonské RPG

O Xenogears:

Xenogears je japonské RPG se všemi klasickými rysy tohoto žánru své doby (manga stylizace, hrajete se skupinou postav, mezi jednotlivými lokacemi se pohybujete po světové mapě, náhodné tahové souboje).

Scénář měl být původně pro Final Fantasy VII, ovšem vedením Square byl zamítnut jako příliš temný. Režisér Tecuja Takahaši nicméně dostal možnost vytvořit RPG s tímto scénářem pod novou značkou. Příběh Xenogears se odehrává ve smyšleném světě, kde mezi sebou válčí dvě...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Tuhle hru mám jako velký rest... Rozehrál jsem ji před lety a pro nějaké starosti hraní přerušil. Jestli se překlad aktualizuje... Rád si ji zahraju.
:bp:
 
Zdravím.O hru mám určite záujem,len ten link s už počeštenou hrou nie je funkčný.Nemohly by ste ho nahodit niekam inam?
 
Vzhledem k tomu, že už se blížím ke konci s revizí češtiny, nenašel by se tu někdo, kdo by mi udělal „betatest“, to znamená dohrát celou hru (změny v překladu se týkaly zejména hlavní příběhové linky, nemusíte tak hru procházet na 100 %), vzhledem k tomu, že už si pamatuji celý scénář téměř nazpaměť, se mi do toho samotnému vážně nechce :). Myslím, že i pokud jste kdysi hru hráli v angličtině a chtěli byste si ji připomenout, měla by pro vás čeština smysl, spousta dialogů dává větší smysl.
 
Back
Top