• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Veřejný test Age of Empires IV

fifa333

Nováček
63%
Příspěvků
111
Skóre reakcí
35
Bodů
78
Od pátku od 19:0.0 do podělí 20:0.0 bude probýhat na platformách Xbox Insider Hub na Microsoft Storu a na Steamu, veřejný test Age of Empires IV ,za účelem otestování serverů, kdyzpozici bude 5 národů Angličané, Číňané, Abbásovci a Svatá říše římská.

Jinak pokud by někdo chtěl hru začít překládat, tak by texty mohli být volně dostupné a rozdělené do souborů podle lokalizace (vzhledem k enginu) ,jelikož bude kdyspozici i skirmish, tak by v souboru mohli být texty které se nebudou měnit, v případě že texty budou při vydání v jiném pořadí ,tak by je nemělo být těžké srovnat (záleží jaká bude struktura souboru)
Berte to prosím, jenom jako zamyšlení, vyvházim z toho jak jsou texty uloženy v jiné hře, využívajcí stejný engine.
Zdroj: https://www.vortex.cz/tento-vikend-si-muze-zkusit-age-of-empires-iv-uplne-kazdy/
 
Naposledy upraveno:

fifa333

Nováček
63%
Příspěvků
111
Skóre reakcí
35
Bodů
78
update: nástroj v příloze dokáže číst soubory v achivu (díky tomu že age4 používá stejní engin jako company of heroes3) každá lokalizace má svůj vlastní soubor (který je v samostatném archivu ) a vypadáto že soubor obsahují i texty budoucí verze hry jediný problém je že nástroj neumožnuje vytvořit nový archiv
odkaz na stránku vývojáře:https://janne252.dev/content/2021/coh3-pre-alpha-extract-sga#fn1
 

Přílohy

  • CoH3.ArchiveViewer_2.zip
    194,7 KB · Zobrazení: 4
Komentář

chudst

Nováček
8%
Příspěvků
1
Skóre reakcí
0
Bodů
4
Ahoj, teď jsem googlil v angličtině, načež mě nenapadlo se kouknout i na česká fóra :)
Chtěl jsem se do AOE4 pustit, předpokládám, že je tam hlavní soubor LocaleEnglish.sga, který CoH3 Archive Viewer dokáže otevřít a např. v PSPadu se dá přečíst UPS, z něhož vyjdou skvělé texty. Nicméně mám problém změnu zabalit zpátky, jedná se opravdu jen o prohlížeč.
Vyjádření autora COH3: "Hey, the archive viewer is read-only. Additionally the archives are signed with a private key, making it impossible to have the game accept a modified archive without disabling the signature checks."
 
Komentář
Top