Vánoční překvapení od týmu Charlottiny češtiny

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

CharlottinyCestiny

3. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
83%
Příspěvků
279
Skóre reakcí
450
Bodů
415
917x300_Charlotiny_cestiny_vanoce..jpg


Tým Charlottiny češtiny přeje všem krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2021.

Jako dárek k Vánocům od nás najdete pod stromečkem překlad tolik očekávané hry Vampyr a u hry The Council je poslední díl celé skládačky (epizoda 5) nyní ve fázi testování.

Loni v tomto čase se začal formovat tým Charlottiny češtiny. Při hře Council se ke mě jako první přidal Iowerth (korektor a tester). Vzápětí se přidal Morfeus.. ,Char a Shodan jako testeři. Poté přišel na pomoc Prcek (korektor), Medvěd (tester) a jako poslední členi se přidali Martin3D a Zhilian (technici). Přivítali jsme mezi námi také překladatele Hynexe a TheFlamelocka. Díky hře Beyond máme nové posily týmu - překladatele Hempira a Šotka.

V tomto složení jsme pro vás přeložili 2 velké hry, pracujeme na Sims Medieval a začali jsme připravovat několik dalších.

Ohlédnu-li se zpět, vidím za námi kus práce. Zažili jsme spolu dobré i horší časy, ale to k týmu asi patří.


A co jsme si pro vás připravili do budoucna? Her je opravdu nepřeberné množství. Na čem se pracuje už teď je: Beyond a Steel Sky a Batman Telltale 1. Bude následovat i Batman Telltale 2. Chtěli bychom dělat i hry pro děti. K dispozici máme texty ke hrám Disney Infinity 1-3 a připravují se texty k Disneyland Adventures. Pohráváme si i s myšlenkou na CZ do Hogwarts Legacy. V jednání je oficiální CZ do her Vampire: The Masquerade - Swansong a Paralives. To byla malá ochutnávka budoucích projektů.


Nezbývá než popřát vám skvělý zážitek při hraní her.


Za tým Charlottiny češtiny, Charlotte Anna, překladatelka.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top