Vánoční pozdrav a malé info

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

CharlottinyCestiny

3. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
83%
Příspěvků
279
Skóre reakcí
450
Bodů
415
Vanoce.jpg

Rok se s rokem sešel a je tu malé bilancování a informace do nového roku.

V letošním roce se nám podařily vydat hned 4 hry. The Council, Beyond a Steel Sky, Batman Telltale - část 1. a Kingdom Hearts 3.

Jako vánoční překvapení jsme si letos připravili hotový hrubý překlad Batmana Telltale - část 2. a Saints Row IV. , i když u této hry si s námi nehezky pohrál Satan Kalous, zřejmě jako odveta za to, že ho ve hře porazíte, a někam nám schoval (a ne, pod stromečkem jsem ho bohužel nenašla :D) jeden list, který budeme muset bohužel ještě přeložit. Dále bychom tímto článkem chtěli udělat nábor právě na testování Saints Row, který proběhne v příštím roce (blíže nelze specifikovat, právě kvůli nutnosti dodělat ten list).


Říká se, že nejlepší ze všech dárků pod jakýmkoliv vánočním stromkem je přítomnost šťastné rodiny. Přejeme vám všem i členům týmu PH šťastné a veselé Vánoce obklopené vaší vzácnou rodinou a mnoho požehnání do příštího roku.

A pozor! Někdo mi tu ťuká na rameno a hlásí se o slovo a i on vám chce popřát. A je to? Ano, je to Boss ze Saints Row a posílá vám ukázku z pre alfy vánočního DLC!


Za tým Charlottiny češtiny: Charlotte Anna Eleonor - překladatelka.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top