• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Two Point Hospital

Two Point Hospital 1.0

Kolka97

Člen
Kolka97 přidal/a nový překlad:

Two Point Hospital - Postavte a starejte se o svou vlastní nemocnici.

Ahoj, snažím se pracovat na překladu téhle hry, tak doufám, že se překlad vydaří a vše bude funkční i po technické stránce.

Two Point Hospital je hra podobná Theme Hospital. Ve hře přebíráme roli ředitele, který má na starosti výstavbu a celkovou údržbu nemocnice, což například zahrnuje budování jednotlivých místností, nakupování a vylepšování lékařského vybavení, najímání a následné školení zaměstnanců, rozšiřování nemocnice nákupem dalších pozemků, starání se o pacienty, aby byli...​

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Kolka97

Člen
Na překladu se pracuje, nemusíte se bát, jen postupuju pomalu, nicméně se snažím překládat každou volnou chvíli, ale textů je poměrně dost.
 

Frantisek

Člen
Preji vam vsem hezky novy rok a plno vydarenych prekladu :) No jen dodam nam se to zda jako vecnost a vam to utika rychle ... hejtry a troly neresit ty budou vsude ,,,, normalni clovek vi, ze to proste delate na ukor ac s tim nesouhlasim hlavne kdo ma rodiny delate ve svem volnem case a nekteri se i obetujou takze vsichni co prekladaji ste borci a klobouk dolu .)
 
Já nic nehejtoval, jenom tu nebylo 2 měsíce ani slovo od autora a ani reakce na dotaz. Stává se to často.... To je vše.
 

Frantisek

Člen
To neni mysleno pokazde na nekoho kdo napise prispek ale pouze poukazani protoze vim ze nekteri diky takovym chteli koncit myslim ze treba zilian :) promin ze to vzdycky vyzni ze na nekoho utocim :) zrovna tady si myslim, ze tady preklad bude na 100 procent: )
 

Rotodel

Nováček
Dobrý dne, chtěl bych se jen zeptat jak dale postupujete s překladem hry Two point hospital. Děkuji předem za odpověď. :)
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
@tecladocz ; @Alsl Proč by to bylo od začátku jasné? Dělá na tom sama, tak to prostě trvá.. Pokud za sebou máte desítky překladů, tak váš komentář chápu, ale dokud autorka nenapíše konec, tak stále překládá ;)
 
Zdar, Kolka97 má již za sebou několik povedených překladů. Toho bych se vůbec neobával, že věc kterou dělá, nedodělá. Každá člověk žije své životy a čas vždy věnuje prioritním životním událostem. Tyto nářky nechápu:(
Spíše ho podpořte a "čekejte".
;)
 

RexusR1

Nováček
Taky se moc těším na překlad. Díky moc za tvoji práci a rád bych i podpořil překlad, jenže nevím kam poslat příspěvek.
jestli je možný dat nějaké platební info. Děkuji.
 
Top