• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Talos Principle

The Talos Principle

sarakat

Člen
PřekladyBOT přidal nový překlad:

The Talos Principle - Probíhající překlad ....

Zajímavá logická hříčka od Croteamu, která láká příjemnou grafikou a fyzikálními hrátkami. To vše od šílenců, kteří mají na svědomí dnes legendárního Seriou Sama. To jistě neujde pozornosti žádnému z nás.

V současné chvíli máme potvrzeno, že vzniká čeština, která by se měla dočkat zveřejnění přímo samotnými tvůrci hry.

Další průběh budeme sledovat.

Tvůrce: fesoj1
Stav: Neznámý

Zjistěte více o tomto překladu...
 
T

Tanatonaut

Návštěvník
Nejlepší zpráva tohoto roku. Hrál jsem tu pecku 2x a moje anglina je mizerná ( číst jakž takž dokážu, s mluvením je to horší ) Hra obsahuje mnoho odborných článku a polemik, fylozofie, úvahy nad světem apod. A to už je o něco složitější na soustředění a schopnosti. Proto děkuji, jestli se do překladu opravdu pustíte. Hra je to výjmečná. Good luck
 
J

Jetmouse

Návštěvník
Dělám na překladu Road to Gehenna (datadisku), pokud byste mi někdo chtěl pomoct, dejte vědět ;)
 
T

Tanatonaut

Návštěvník
Já jsem němčinář ( ale taky se to už vytrácí ). Promiň
 

sarakat

Člen
Překlad byl již před nějakou dobou poslán Chorvatům, ale někde se to zadrhlo. Když tak hledejte info na google+ češtiny do her
 

Smrajdl

Člen
Dělám na překladu Road to Gehenna (datadisku), pokud byste mi někdo chtěl pomoct, dejte vědět ;)
delas to oficialni cestou s vyvojarema, nebo to prekladas jen tak? bylo by dobry, kdyby byla ta hra kompletni cesky na steamu, kdyz uz puvodni hra cestinu mit bude "oficialne"
 
T

Tanatonaut

Návštěvník
Takže CZ je hotova, ale pokud jí Croteam nedají do hry a neposkytnou hru v CZ na steamu tak se jí třeba ani nedočkáme? Tak budeme doufat. I tak vřelé díky za češtinu. Ať ti další překlady odsejpaj : - )
 
F

f0o3st

Návštěvník
Na steam profile hry čeština je. No keď spustím hru, tak ide anglicky. Ani v herných nastaveniach jazyka nie je v ponuke. Hm tak potom neviem.
 
4

4rianus

Návštěvník
Podívám se na to ještě doma, ale jelikož jsem párkrát řešil "nastavení jazyka" u jiných her "vnucením" přes spouštěč (z nějakého divného důvodu mi hra se spouštěla ve španělštině) tak vím že ve STEAMu někde v Steam nastavení je možnost "vnucovat" jazyk co ta oficiálně hra podporuje - a tedy je možné že Talos tuhle možnost má a že tam bude, ačkoliv třeba herní menu přímo ve hře ten jazyk tam nemá. Dám vědět večer.
 
F

f0o3st

Návštěvník
Viem presne čo myslíš, skúšal som aj túto možnosť. Priamo v Steam-e vo vlastnostiach tejto hry - nastavenia predvoleného jazyka, ale ani tam nie je čeština v ponuke.
 

Smrajdl

Člen
tak uz vim, jak tu cestinu stahnout, musel jsem kuli tomu napsat na support...

go to steam library, click RMB on game, properties, betas and optin to public beta ... potom to pujde prepnout do cestiny
 

Azentar

Nováček
Ahoj, to jsem zkoušel, než jsi to sem napsal, pak hru reistaloval a stáhl rovnou jako "beta" a čeština zapnou nejde ani v nabídce steamu a ani ve hře samotné.
 

sarakat

Člen
PřekladyBOT doplnil k překladu The Talos Principle nové informace:

Čeština v beta verzi hry

Podle posledních informací byla čeština od překladatele Fesoj1, uvolněna v beta verzi hry na Steamu.

Dle vyjádření překladatele se v současné chvíli jedná o alfa verzi překladu, který je ještě nutné otestovat, ale užít si ji již můžete i Vy pokud máte aktivovaný beta kanál na Steamu.

Podle prvních ohlasů se jedná o vcelku vydařený překlad.

Hra je přeložená včetně Steam Achivementů.

DLC ke hře údajně překládal jiný tým, ale v současné chvíli nemáme informace o který tým a která DLC se...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
J

Jetmouse

Návštěvník
Čeština pro datadisk je ve fázi posledního leštění, počítám, že do konce týdne bych jí měl poslat do CROteamu... je tam trochu složitá instalace, protože se musí přepínat přes parametry v konzoli na běžící hře - při nastavení přes ini soubor hlásí, že tento jazyk není podporován... tak jsem to nechtěl pouštět, když to není 100%
 
J

Jetmouse

Návštěvník
Už jí mají... v další betaverzi by už měla být zahrnutá. Drobné opravy CZ základní hry (jedna audionahrávka byla v mužském místo v ženském rodě atd.), které jsem jim posílal s překladem datadisku, už jsou v současné betě (1.12.)... takže je to na spadnutí :)
 
Top