The Station

The Station 1.10

Mayki

Překladatel
Příspěvky
1.129
Řešení
8
Skóre reakcí
2.202
Bodů
0
Mayki přidal/a nový překlad:

The Station - Čeština do sci-fi adventury odehrávající se na vesmírné stanici

Zobrazit přílohu 37731

The Station je sci-fi hra z pohledu první osoby umístěná na vesmírné stanici vyslané ke studiu vnímající mimozemské civilizace. Při převzetí role průzkumného specialisty musí hráči rozluštit záhadu, která rozhodne o osudu dvou civilizací.


Překlad zahájen

Jelikož mám rád příběhové sci-fi hry, rozhodl jsem se přeložit tuto výborně hodnocenou adventurku...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Ahoj Mayki tusim raz si mal v ankete navrh na preklad viacej hororovych a scifi hier co kukam tak vetsinu uz si aj prelozil bola tam aj tato Stasis ci nahodou planujes aj tuto prelozit dik za odpoved
 
Ahoj Mayki, moc díky za překlad. Bez toho bych si tuto hru asi nekoupil. Škoda že je tam dost textu v texturách, pro průchod hrou není potřeba, ale já si to prostředí moc rád prohlížím. Zatím jsem nenarazil na žádný vážný problém v překladu. Jen na pár drobností, tak ti je posílím. Ještě jsem neskončil, nevím v jaké části hry jsem, ale zatím je to paráda. Poslal jsem nějaké drobné jako poděkování.
 

Přílohy

 • the_station-0001.jpg
  the_station-0001.jpg
  200,1 KB · Zobrazení: 20
 • the_station-0002.jpg
  the_station-0002.jpg
  226,2 KB · Zobrazení: 21
 • the_station-0003.jpg
  the_station-0003.jpg
  400 KB · Zobrazení: 21
Tak děkuji za finanční podporu a taky moc děkuji za nahlášení chyb v překladu. To je přesně to, co je potřeba k dokonalému překladu, zpětná vazba. Tohle teda dělá málokdo. Vidím že jsi dost pečlivý, takže počkám až projdeš celou hru a pokud něco ještě najdeš, sem s tím. Poté vydám aktualizaci. Ještě jednou moc díky... (y)
 
Ahoj Mayki, tak jsem to dohrál a na žádný další nepřeložený text jsem nenarazil. Super překlad (y) , ještě jednou moc díky. Akorát mě překvapilo jak krátká hra to je. Na to že jsem nikam nespěchal, jsem jí prošel za 4h dle Steamu.
 
Back
Top