• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Station

The Station 1.10

Mayki

Překladatel
Příspěvků
371
Hodnocení
596
Bodů
100
Mayki přidal/a nový překlad:

The Station - Čeština do sci-fi adventury odehrávající se na vesmírné stanici

Zobrazit přílohu 37731

The Station je sci-fi hra z pohledu první osoby umístěná na vesmírné stanici vyslané ke studiu vnímající mimozemské civilizace. Při převzetí role průzkumného specialisty musí hráči rozluštit záhadu, která rozhodne o osudu dvou civilizací.


Překlad zahájen

Jelikož mám rád příběhové sci-fi hry, rozhodl jsem se přeložit tuto výborně hodnocenou adventurku...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Spike12

Člen
Příspěvků
15
Hodnocení
7
Bodů
10
Ahoj Mayki tusim raz si mal v ankete navrh na preklad viacej hororovych a scifi hier co kukam tak vetsinu uz si aj prelozil bola tam aj tato Stasis ci nahodou planujes aj tuto prelozit dik za odpoved
 

Pestr

Člen
Příspěvků
72
Hodnocení
38
Bodů
25
Ahoj Mayki, moc díky za překlad. Bez toho bych si tuto hru asi nekoupil. Škoda že je tam dost textu v texturách, pro průchod hrou není potřeba, ale já si to prostředí moc rád prohlížím. Zatím jsem nenarazil na žádný vážný problém v překladu. Jen na pár drobností, tak ti je posílím. Ještě jsem neskončil, nevím v jaké části hry jsem, ale zatím je to paráda. Poslal jsem nějaké drobné jako poděkování.
 

Přílohy

 • the_station-0001.jpg
  the_station-0001.jpg
  200,1 KB · Zobrazení: 16
 • the_station-0002.jpg
  the_station-0002.jpg
  226,2 KB · Zobrazení: 17
 • the_station-0003.jpg
  the_station-0003.jpg
  400 KB · Zobrazení: 17

Mayki

Překladatel
Příspěvků
371
Hodnocení
596
Bodů
100
Tak děkuji za finanční podporu a taky moc děkuji za nahlášení chyb v překladu. To je přesně to, co je potřeba k dokonalému překladu, zpětná vazba. Tohle teda dělá málokdo. Vidím že jsi dost pečlivý, takže počkám až projdeš celou hru a pokud něco ještě najdeš, sem s tím. Poté vydám aktualizaci. Ještě jednou moc díky... (y)
 

Pestr

Člen
Příspěvků
72
Hodnocení
38
Bodů
25
Ahoj Mayki, tak jsem to dohrál a na žádný další nepřeložený text jsem nenarazil. Super překlad (y) , ještě jednou moc díky. Akorát mě překvapilo jak krátká hra to je. Na to že jsem nikam nespěchal, jsem jí prošel za 4h dle Steamu.
 
Top