• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

The Room VR: A Dark Matter

The Room VR: A Dark Matter 1.0

Luc2as

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
65
Skóre reakcí
136
Bodů
152
Luc2as přidal/a nový překlad:

The Room VR: A Dark Matter - Překlad této perfektní puzzle-detektivní hry pro virtuální realitu.

Zobrazit přílohu 50861Britský archeologický ústav, Londýn, 1908: Zmizení uznávaného egyptologa vyvolá policejní vyšetřování. Prozkoumejte tajemná místa, prověřte fantastické přístroje a odhalte nadpozemský příběh, který stírá hranici mezi realitou a iluzí.
Malá ukázka bohužel zatím bez všech fontů :/Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Luc2as

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
65
Skóre reakcí
136
Bodů
152
Touto cestou prosím někoho šikovného, kdo by mi pomohl zapracovat chybějící fonty. Je to můj první překlad a nevím si s tím rady. Předem moc děkuji :)
 
Komentář

OndrejVasicek

Nováček
58%
Příspěvků
29
Skóre reakcí
10
Bodů
143
Děkujem Luc2as Luc2as za práci na překladu. Rád bych ti pomohl s testováním, ale zatím hru nevlastním, ale jak bude ve větší slevě (přeci jen stojí docela dost na 4 hodiny contentu a faktu, že backlog máme většinou plnej), tak jí koupím.
 
Komentář

Top