• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

The Lost Crown - Úprava textúr

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

NAItReIN

Člen
Příspěvků
60
Hodnocení
27
Bodů
20
Ahojte :)
Hľadám niekoho, kto by mal záujem pomôcť s tvorbou slovenského prekladu do hry The Lost Crown (prvý diel ságy, vydaný 2008).
Ide predovšetkým o prekreslovanie textúr, ktoré sú v hre a priamo súvisia s príbehom hry (denníky, listy, ...).
Môžete písať priamo do tohto vlákna, alebo mi môžete napísať súkromnu správu, alebo mi poslite e-mail na naitrein@gmail.com.
Teším sa na každú odpoveď, za ktorú vopred ďakujem.
 

NAItReIN

Člen
Příspěvků
60
Hodnocení
27
Bodů
20
Do dnešného dňa sa nenašiel nikto, kto by mal záujem spolupracovať na lokalizácií textúr do spomínajej hry. V konečnom dôsledku to vôbec nevadí, pretože v čase, kedy som zakladal toto vlákno, som na preklade hry pracoval sám.
Situácia sa ale zmenila a v súčasnosti na lokalizácií pracujeme traja. Jeden človek sa venuje prekladaniu textových reťazcov, dvaja sa venujú prekreslovaniu textúr. V prvej dekáde augusta tohto roku plánuejeme založiť profil hry, kde uvedieme podrobné informácie vrátane ukážok z hry.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top