• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

The Lost Crown - Úprava textúr

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Ahojte :)
Hľadám niekoho, kto by mal záujem pomôcť s tvorbou slovenského prekladu do hry The Lost Crown (prvý diel ságy, vydaný 2008).
Ide predovšetkým o prekreslovanie textúr, ktoré sú v hre a priamo súvisia s príbehom hry (denníky, listy, ...).
Môžete písať priamo do tohto vlákna, alebo mi môžete napísať súkromnu správu, alebo mi poslite e-mail na naitrein@gmail.com.
Teším sa na každú odpoveď, za ktorú vopred ďakujem.
 
Do dnešného dňa sa nenašiel nikto, kto by mal záujem spolupracovať na lokalizácií textúr do spomínajej hry. V konečnom dôsledku to vôbec nevadí, pretože v čase, kedy som zakladal toto vlákno, som na preklade hry pracoval sám.
Situácia sa ale zmenila a v súčasnosti na lokalizácií pracujeme traja. Jeden človek sa venuje prekladaniu textových reťazcov, dvaja sa venujú prekreslovaniu textúr. V prvej dekáde augusta tohto roku plánuejeme založiť profil hry, kde uvedieme podrobné informácie vrátane ukážok z hry.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top