• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Journey Down

The Journey Down 1-1

L

LokiCZ

Návštěvník
Kdy bude vydán překlad i pro třetí kapitolu? Prosil bych aspoň o přibližný termín.
 

Apoliener

Člen
Termíny jsou dost ošemetná věc, pokud bych měl mluvit o plánovaném termínu tak už to mělo být, ale určitě bych rád nejdéle do konce roku, ale bohužel záleží na plno okolnostech.
 

Apoliener

Člen
Situace je taková, že mám něco přeloženo, i když to není mnoho z toho důvodu, že jsem dodělával jiný překlad, brzy snad bude schválen zde na překladech, ale narazil jsem trochu na problém s texty, mnoho vět je duplikovaných a to vážně hodně krát, až třeba 80x jeden řádek, nenašel by se tady náhodou někdo, kdo by dokázal pomoci nebo poradit ohledně zjednodušení práce s texty?

Texty jsou v 84 textových souborech, které jsem všechny vložil za sebou do jednoho excelového souboru, který má dohromady téměř 42 tisíc řádků, ale reálně bude unikátních třeba jen 15-20%, dle odhadu z prvního a druhého dílu. Jedná se mi tedy o to, jestli je nějakou cestou možné "vyfiltrovat" unikátní řádky pro překlad a nějakou jednoduchou cestou přeložit všechny duplikace.
 
Top