• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

The Battle for Middle-earth II - hledám grafika

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Zdravím všechny,

pracuji na překladu ke hře The Battle for Middle-earth II k verzi 1.09. Vycházím z fanouškovského překladu od uživatele lost_viking (a jeho týmu). Jejich překlad je ovšem jenom na verze 1.0 až 1.04. Už jsem jim psal, zda bych mohl jejich mnou upravený překlad vydat a neměli s tím žádný problém.
Tímto bych chtěl požádat o pomoc s úpravou anglického textu na úvodním spouštěcím obrázku. Jedná se o anglický nápis The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II (obrázek 1. Anglické logo). Rád bych ho měl kompletně v češtině. Úprava obrázku a textů není má silná stránka, ale o něco jsem se už pokusil (obrázek 2. Bez nadpisu). Podle mého názoru by si to zasloužilo péči od někoho šikovnějšího. A zde na stránce je určitě mnoho talentovaných jedinců. Pán prstenů je pro mě srdcovka tak to chci provést pořádně. Dokonce jsem si i sehnal font na internetu, ale nepodporuje háčky a čárky (obrázek 4. Český font). Navíc netuším, jak vystihnout barvu a vzhled původního textu.
Byl by tedy někod z vás mi ochoten pomoci? Pokud ano, udělalo by mi to nesmírnou radost. Rozložení textu bych si představoval podobné, jako je na obrázku: 3. Pozice textu.
Předem děkuji.

S pozdravem

Lord Mazour
 

Přílohy

 • 1. Anglické logo.jpg
  1. Anglické logo.jpg
  376,1 KB · Zobrazení: 37
 • 2. Bez nápisu.jpg
  2. Bez nápisu.jpg
  334,4 KB · Zobrazení: 35
 • 3. Pozice textu.jpg
  3. Pozice textu.jpg
  36,7 KB · Zobrazení: 34
 • 4. Český font.png
  4. Český font.png
  169,5 KB · Zobrazení: 33
Tohle téma je již VYŘEŠENO. Můžete jej tedy uzavřít. V podmínkách a pravidlech máte napsáno, že stačí napsat slovo VYŘEŠENO. Ale je potřeba 75 znaků. :D
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top