• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
The Banner Saga 3

The Banner Saga 3 2.61.04

folkemon

4. úroveň
Překladatel
69%
Příspěvků
133
Skóre reakcí
259
Bodů
512
folkemon přidal nový překlad:

The Banner Saga 3 - Třetí díl výjimečného tahového RPG.

Závěrečný díl trilogie The Banner Saga, která na Kickstarteru vybrala sedminásobek požadované částky. Stejně jako v předchozích dílech nás čeká ručně kreslená, komiksově stylizovaná grafika a příběh inspirovaný vikingskou mytologií. Hra je opět rozdělena na dvě části. V jedné se staráte o karavanu a její morálku, řešíte nastalé problémy a rozhodujete o jejím dalším osudu. Ve druhé části pak v tahovém režimu na šachovnicové ploše bojujete s vašimi nepřáteli, využíváte zvláštních schopností a...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Barbar

3. úroveň
Legenda PH
91%
Příspěvků
1.136
Skóre reakcí
385
Bodů
453
Velká poklona a velké poděkování...konec jedné výborné herní ságy si zaslouží uznání stejně tak tvá práce. Snad lidi podpoří tvoji snahu!
 
Komentář
Top