Tak jste [jsme] se konečně dočkali...

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
734
Řešení
4
Skóre reakcí
1.403
Bodů
905
Novinka.jpg


Supermassive Games vrací ve velkém stylu. Do třetice všeho dobrého platí i pro sérii The Dark Pictures Anthology a House of Ashes je doposud nejlepším dílem série a nejlepší hrou studia Supermassive Games od Until Dawn...

Přátelé interaktivních hororů a dobré zábavy, TAK JSTE SE KONEČNĚ DOČKALI! Skoro nebylo dne, kdy bych neobdržel nějaký dotaz, jak to vypadá s překladem téhle hry, jestli překlad plánuji, jestli jsem už začal a podobně. Tak teď už vám konečně můžu přinést tuhle skvělou zprávu, překlad právě začal.

Bohužel nám vývojáři téhle hry vůbec nepomáhají, texty hry jsou rozházeny po více než 4000 souborech. Ano, čtete správně. Jde opravdu přesně o 4 884 souborů, které se musely ručně upravit a připravit pro import textů. Tenhle nadlidský úkol si vzal na starost T termit , bez kterého by překlad jistojistě nevznikl. Proto mu patří velký dík za jeho práci a vynalézavost, díky které je vůbec možné se do překladu pustit.

Překlad této hry je pro mě prioritou, proto prosím všechny příznivce GameDECu o schovívavost, jelikož tento překlad na chvíli půjde stranou. Nicméně po dokončení překladu pro House of Ashes se do něj opět pustím naplno.

Tak držte palce ať jde vše podle plánu a já se budu snažit, aby jste nemuseli na dokončení překladu čekat moc dlouho... ;)
Jo a mimochodem, tohle je můj jubilejní 30tý překlad... :)

 
Naposledy upraveno:

panther7

Nováček
58%
Příspěvků
19
Skóre reakcí
2
Bodů
143
Moc hezká práce, škoda, že si to nezhraju, protože horor/lekačky :)
 
Komentář

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
734
Řešení
4
Skóre reakcí
1.403
Bodů
905
Zkus to, je to parádní jízda a zas tak moc strašidelné to není... :)
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top