• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Sudden Strike 4 SK a 2x DeadOut SK

Už nějakou chvíli fungujeme jako Česko Slovenská komunita, ale až v poslední době se nám zde aktivovala větší míře i ta Slovenská část. Byli tu s námi vždycky to jo, ale až v poslední době se dá říct, že to roste jak tráva po dešti.

@Gaunt si tak připisuje k již čtyřem existujícím překladů, další tři, které vás zavedou hned na dvě žánrová dobrodružství.

DreadOut a pokračování DreadOut: Keepers of the Dark

Je hororová adventura odehrávající se v Indenézii, kde se postavíte boji s neznámem pouze s foťákem v ruce. Hádanky, školáci a bubáci by mohli být dobrou odreagovávačkou na pár poklidných nocí při svíčce no ne?

Profily překladu: Dread Out a Dread Out: Keepers of the Dark

Sudden Strike 4

Pokud vám hororová dobrodružství nic neříkají a radši se věnujete plánování strategickým útokům svěřených jednotek, pak by vás mohla potěšit tahle strategie z prostředí druhé světové války, kde se každý váš krok musí měřit ideálně třikrát. Jedná se o poměrně komplexní strategii, kde je každý, byť sebemenší, omyl, trestán nemilosrdně smrtí.

Profil překladu: Sudden Strike 4 SK
 

boxolop

Junior moderátor
Junior tým PH
Příspěvků
200
Hodnocení
73
Bodů
40
Vďaka @Gaunt -ovi som si práve kúpil Dread Out. Hororovky ma berú a toto vyzerá dobre. Zároveň vďaka za preklad ;)
 

RED

Člen
Příspěvků
24
Hodnocení
13
Bodů
5
Já jsem zase rád že bude SK na Sudden Strike 4 a vůbec neřeším že jsme Čech, protože pořád je SK lepší a mě bližší než třeba polština :)
 
Top