Sudden Strike 4 SK a 2x DeadOut SK

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Už nějakou chvíli fungujeme jako Česko Slovenská komunita, ale až v poslední době se nám zde aktivovala větší míře i ta Slovenská část. Byli tu s námi vždycky to jo, ale až v poslední době se dá říct, že to roste jak tráva po dešti.

G Gaunt si tak připisuje k již čtyřem existujícím překladů, další tři, které vás zavedou hned na dvě žánrová dobrodružství.

DreadOut a pokračování DreadOut: Keepers of the Dark

Je hororová adventura odehrávající se v Indenézii, kde se postavíte boji s neznámem pouze s foťákem v ruce. Hádanky, školáci a bubáci by mohli být dobrou odreagovávačkou na pár poklidných nocí při svíčce no ne?

Profily překladu: Dread Out a Dread Out: Keepers of the Dark

Sudden Strike 4

Pokud vám hororová dobrodružství nic neříkají a radši se věnujete plánování strategickým útokům svěřených jednotek, pak by vás mohla potěšit tahle strategie z prostředí druhé světové války, kde se každý váš krok musí měřit ideálně třikrát. Jedná se o poměrně komplexní strategii, kde je každý, byť sebemenší, omyl, trestán nemilosrdně smrtí.

Profil překladu: Sudden Strike 4 SK
 

boxolop

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Překladatel
53%
Příspěvků
356
Řešení
1
Skóre reakcí
80
Bodů
132
Vďaka G Gaunt -ovi som si práve kúpil Dread Out. Hororovky ma berú a toto vyzerá dobre. Zároveň vďaka za preklad ;)
 
Komentář

RED

Nováček
58%
Příspěvků
34
Skóre reakcí
14
Bodů
143
Já jsem zase rád že bude SK na Sudden Strike 4 a vůbec neřeším že jsme Čech, protože pořád je SK lepší a mě bližší než třeba polština :)
 
Komentář

Top