• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Stormworks

Decker

Člen
Decker přidal nový překlad:

Stormworks - Hrajem si na záchranáře v mega komplexním sandboxu.

Zobrazit přílohu 22452

Pouštím se do překladu této bezvadné hry.
Pro spoustu lidí se jedná patrně o hru, dosti těžkou na pochopení.

Abych to uvedl správně.. jde v podstatě o záchranářskou hru, kde si budujete vlastní "pobřežní hlídku". Hra nemá omezení a jedná se o takzvané pískoviště.

Obtížnost v pozici kariéry není až tak složitá na pochopení. Pokud si stahujete stroje z Workshopu. Veškerá složitost nastupuje až v případě ,že se rozhodnete udělat vlastní stroj ......

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Decker

Člen
Překlad je sice takřka hotov, nicméně autoři hry přidávají aktualizace i několikrát denně! Proto zatím vyčkám na "klidnější" verzi beta, kde nebudu muset upravovat či přidávat texty každý den. Tak časté aktualizace češtiny jsou pro mě dlouhodobě neudržitelné. Samotný překlad jsem musel pojmout naprosto volného překladu co se týče technického rozhraní. Držet se striktně anglické verze tak se obávám ,že překlad by byl jedna velká nepochopitelná slátanina.

Dočasně tedy překlad stagnuje, ale stále hru sleduji i hraji 700h nahráno a jak jsem zmínil bude dokončen jakmile se hra dostane alespoň do bety.

Děkuji za pochopení.
 

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Ahoj,

profil češtiny vykazuje prvky neaktivity a jako takový porušuje pravidla portálu. Vyjádři se prosím, zda překlad pokračuje a aktualizuj profil překladu. @Decker

Pokud zůstane tento koment bez odezvy, bude profil 6.3.2020 smazán.
 

Decker

Člen
Překlad je hotov cca z 99% ovšem bez korekce a testování. Spíše čekám na vydání verze hry 1.0 kdy by se neustálé aktualizace hry mohli trošku ustálit.
 

BelleroCZ

Nováček
Škoda, že se s CZ nic neděje když je překlad téměř hotov. Navíc aktualizace se teď již nevydávají denně :(
 
Top