• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order 1.02

Farflame

Překladatel
Příspěvky
1.721
Řešení
1
Skóre reakcí
1.990
Bodů
0
Farflame přidal nový překlad:

Star Wars Jedi: Fallen Order - Překlad příběhové akce ze světa Star Wars

Chtělo by se říct "Fallen Order povstal". Tato čeština v jednu chvíli málem skončila, ale před časem jsem se ji rozhodl dotáhnout do konce se svým týmem (problematickou historii se můžete dočíst na mém webu, pokud to někdo neví). Příběh uprchlého padawana, který je pronásledován imperiálními inkvizitory, překvapivě zabodoval, takže hráči určitě ocení, že se češtiny nakonec dočkáme.

Oficiální terminologie Star Wars
A nejde jen o samotný překlad. Naše názvosloví projde kontrolou, aby...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Nechapem preco robite preklat ked uz je jeden spraveny zbytocne mrhate casom

Zaprvé jak napsal KorinCZ, čeština ještě není. Každý může mít vlastní jazyk. Zadruhé slovenština vznikla až teď, to už nám taky zbývá jenom to otestovat. Zatřetí jsi na omylu, protože o tom, že se tvoří slovenština, jsme nevěděli, zatímco o češtině Slováci věděli. Takže pokud tě ta otázka zajímá a nejsi troll, tak se na to můžeš zeptat spíš Slováků.
 
Nyní na steamu 50 procent sleva :) neváhejte :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Mááám koupeno! Summers sales přece jen byla slevička už jen čekám :sneaky: A zrovna mi začal dovolená 14 dní tak snad ještě zahraji před než půjdu do práce. :woot::woot::woot: Arigato:smug::x3::wink::ninja::cool1:
 
Taky jsem si to koupil na steam slevách a jen čekám na češtinu, nemůžu se dočkat :D
 
Včera jsem poslal příspěvek na češtinu (GB1420) a zakoupil na Steamu. Snad se brzy dočkáme :) Dohrál jsem Sekira (všechny konce) tak tohle snad nebude tak náročné na nervy :) i když některé mechaniky snad podobné. Díky za rychlý překlad.
 
c10.gif
 
Back
Top