• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order 1.01

Farflame

Překladatel
Farflame přidal nový překlad:

Star Wars Jedi: Fallen Order - Překlad příběhové akce ze světa Star Wars

Chtělo by se říct "Fallen Order povstal". Tato čeština v jednu chvíli málem skončila, ale před časem jsem se ji rozhodl dotáhnout do konce se svým týmem (problematickou historii se můžete dočíst na mém webu, pokud to někdo neví). Příběh uprchlého padawana, který je pronásledován imperiálními inkvizitory, překvapivě zabodoval, takže hráči určitě ocení, že se češtiny nakonec dočkáme.

Oficiální terminologie Star Wars
A nejde jen o samotný překlad. Naše názvosloví projde kontrolou, aby...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Farflame

Překladatel
Nechapem preco robite preklat ked uz je jeden spraveny zbytocne mrhate casom

Zaprvé jak napsal KorinCZ, čeština ještě není. Každý může mít vlastní jazyk. Zadruhé slovenština vznikla až teď, to už nám taky zbývá jenom to otestovat. Zatřetí jsi na omylu, protože o tom, že se tvoří slovenština, jsme nevěděli, zatímco o češtině Slováci věděli. Takže pokud tě ta otázka zajímá a nejsi troll, tak se na to můžeš zeptat spíš Slováků.
 
Mááám koupeno! Summers sales přece jen byla slevička už jen čekám :sneaky: A zrovna mi začal dovolená 14 dní tak snad ještě zahraji před než půjdu do práce. :woot::woot::woot: Arigato:smug::x3::wink::ninja::cool1:
 

GB1

Člen
Včera jsem poslal příspěvek na češtinu (GB1420) a zakoupil na Steamu. Snad se brzy dočkáme :) Dohrál jsem Sekira (všechny konce) tak tohle snad nebude tak náročné na nervy :) i když některé mechaniky snad podobné. Díky za rychlý překlad.
 
c10.gif
 
Top