• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Star Wars Battlefront 2 (2017)

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
X

x3me

Návštěvník
Datum vydání: 17. listopadu 2017

Překvapilo mě, že jsem tu o téhle hře nenašel téma, tak ho zakládám. :)

Tuší někdo jak to bude s češtinou? Věnoval jsem chvíli hledání, ale vypadá to že EA na nás opět kašle. Nepustí se do toho třeba Xzone?

Pokud ne, tak by bylo fajn pomalu začít sestavovat tým - rád finančně přispěji a myslím, že nás bude dost.

May the force be with you. :wink:
 
G

Godxon

Návštěvník
Ahoj,
hru jsem začal včera překládat. Každopádně to bude chvíli trvat, jelikož má přes 360 NS textu. Aktuálně nedovedu odhadnout, kdy by mohl být překlad dokončen.
 

Hanziano

Člen
Příspěvků
17
Hodnocení
5
Bodů
5
Držim palce s překladem a těšim se na něj. Jen bude přeloženo všechno včetně Multiplayeru? Mě by stačil jen Single. A počítáš s vyjebanejma aktualizacema co bude určitě upravovat i texty v singlu?
 
G

Godxon

Návštěvník
Počítám s tím, že bude přeloženo vše. Jedna velká aktualizace již byla (sezóna TLJ) a co se dívám do textového souboru, tak se jen přidalo několik set řádků na jeho konec, takže by to neměl být problém.
 

Hanziano

Člen
Příspěvků
17
Hodnocení
5
Bodů
5
Super budu se těšit a počkám s kampaní . Nevim jestli budou nějaká další příběhová dlc ale asi by to ne mělo býti náročné.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top