• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Speciální event ve spolupráci s Twitch partnery

banner_novinky_z_prekladu_her_titulni_SY.png

Přátelé, kamarádi a drazí kolemjdoucí. S radostí vám oznamujeme, že v nedávných dnech došlo nejenom k expanzi našeho portálu na platformu Twitch, ale současně jsme uzavřeli i několik dohod s vynikajícími streamery, a to jmenovitě ArcadeBulls, Cudzopasnik, MegaKarporace, Patrikturi a TenSterakdary.

A díky těmto úžasným spolupracím jsme si pro vás všechny dovolili připravit k zítřejšímu vydání překladu hry Songs of Conquest menší event v podobě celodenní stream štafety. Od 8. hodiny ranní se můžete těšit na slovenského matadora Cudzopasnika, který nás hned od rána naladí na vlnu Songs of Counquest, souběžně začne od 11. hodiny vysílat všemi známý boss MegaKarporace, který nás svým prokrastinačním stylem bude provázet do 13. hodiny odpolední. Posledním do party, který zakončí tento lineup, bude náš jednoruký gurmán, jenž dokáže namíchat ten nejlepší ostrovtip a není to nikdo jiný než sám Patrikturi. A možná dorazí i kouzelník! Tedy pardon, Jetro. Takže se rozhodně máte na co těšit.​
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Dárce portálu PH
74%
Příspěvků
784
Skóre reakcí
468
Bodů
185
Přátelé, kamarádi překlad je vydán zde . Bohužel došlo ke změně a Patrik se musel ze soukromých důvodů omluvit. Určitě ho potkáme u nějakého dalšího speciálu.
 
Komentář
Top