Novinka Speciální event ve spolupráci s Twitch partnery

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
banner_novinky_z_prekladu_her_titulni_SY.png


Přátelé, kamarádi a drazí kolemjdoucí. S radostí vám oznamujeme, že v nedávných dnech došlo nejenom k expanzi našeho portálu na platformu Twitch, ale současně jsme uzavřeli i několik dohod s vynikajícími streamery, a to jmenovitě ArcadeBulls, Cudzopasnik, MegaKarporace, Patrikturi a TenSterakdary.

A díky těmto úžasným spolupracím jsme si pro vás všechny dovolili připravit k zítřejšímu vydání překladu hry Songs of Conquest menší event v podobě celodenní stream štafety. Od 8. hodiny ranní se můžete těšit na slovenského matadora Cudzopasnika, který nás hned od rána naladí na vlnu Songs of Counquest, souběžně začne od 11. hodiny vysílat všemi známý boss MegaKarporace, který nás svým prokrastinačním stylem bude provázet do 13. hodiny odpolední. Posledním do party, který zakončí tento lineup, bude náš jednoruký gurmán, jenž dokáže namíchat ten nejlepší ostrovtip a není to nikdo jiný než sám Patrikturi. A možná dorazí i kouzelník! Tedy pardon, Jetro. Takže se rozhodně máte na co těšit.​
 

Mdzirza

2. úroveň
Stálý člen
57%
Příspěvků
805
Skóre reakcí
256
Bodů
141
:bottle_with_popping_cork:jen tak dal kluci...
 
Komentář

Paras

3. úroveň
Člen týmu PH
Administrátor
Dárce portálu PH
77%
Příspěvků
939
Řešení
1
Skóre reakcí
475
Bodů
381
Přátelé, kamarádi překlad je vydán zde . Bohužel došlo ke změně a Patrik se musel ze soukromých důvodů omluvit. Určitě ho potkáme u nějakého dalšího speciálu.
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top