• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

South Park The Fractured but Whole

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

CougarCS93

Člen
Příspěvků
147
Hodnocení
46
Bodů
30
Tak na E3 nám bylo konečně naplno ukázáno pokračování South Parku, jak se vám zamlouvá? Mě teda hodně, u traileru a hratelný ukázky jsem se chechtal jak divej, ale je asi potřeba znát problematiku komiksových filmů a hlavně Marvelu :D Určitě to bude skvělý.

Zároveň vzhledem k tomu na jakém jsme webu tak samozřejmě je tu otázka češtiny. Oficiální od Playmana na 99% nebude. Xzone už psalo, že by rádo klidně někoho sponzorovalo, na to jestli se do toho pustí nějaká větší parta či někdo zkušenej je zatím brzo uvidíme.
Jelikož jsem překládal Stick of Truth a i když to byl můj první překlad nabrali jsme zkušenosti a hlavně víme jak na to a máme velkou znalost SP což je na překlad týhle hry potřeba! Takže já jsem zatím v pohotovosti.

Pokud někdo neviděl, dovolil jsem si trailer na rychlo přeložit:

 

Farflame

Překladatel
Příspěvků
895
Hodnocení
1.015
Bodů
110
Téma si vybrali vděčné. :)

Drobnost k traileru: "Pro jeden důvod" by mělo být správně "Z jednoho důvodu."
 
T

Tomasek96

Návštěvník
Ahoj, je někde český překlad South Park: The Fractured but Whole nebo tato hra češtinu nemá? Díky.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top