• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Soul Gambler

Soul Gambler

Majkyska

Nováček
76%
Příspěvků
58
Skóre reakcí
21
Bodů
94
majkysek123 přidal nový překlad:

Soul Gambler - Zajímavá adventura Soul Gambler

Chtěla bych vám představit můj první pokus o překlad...

Je to asi dva roky, nebo rok a půl starý překlad, na který jsem zapomněla a namádkou jsem ho našla na starém disku v druhém notebooku... Ráda bych na něm zapracovala, vím že ta hra se mi moc líbila, akorát byla hodně "textová" a já si tehdy řekla že si překlad určitě zaslouží....

Texty mám úplné, pokud by mi někdo chtěl pomoci, pak bych byla moc ráda, mám toho poslední dobou hodně :D...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Ahoj,

profil češtiny vykazuje prvky neaktivity a jako takový porušuje pravidla portálu. Vyjádři se prosím, zda překlad pokračuje a aktualizuj profil překladu. Majkyska majkysek123

Pokud zůstane tento koment bez odezvy, bude profil 6.3.2020 smazán.
 
Komentář

Majkyska

Nováček
76%
Příspěvků
58
Skóre reakcí
21
Bodů
94
Proč porušuje pravidla portálu? To je něco nového? Já jen vím že tu jsou překlady, které taky momentálně stojí na místě... Na překladu pracuji, ale samozřejmě pro mě překlad není prioritou, nicméně tu je, aby někdo věděl že se na tom pracuje, případně nabídl pomoc :)
 
Komentář

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Majkyska majkysek123
Udržovat pravidelně aktualizovaný překlad není nic nového, je to pravidlo, které je tu od začátku a které dokonce říká, že by se tak mělo dít minimálně jednou za dva týdny, přesně z toho důvodu, aby nedocházelo k dojmu, že je překlad mrtvý. V tomto případě tedy neplatí tvrzení "nicméně tu je, aby někdo věděl, že se na něm pracuje" neaktivita profilu evokuje přesný opak a jako takový by měl zaniknout, tedy proto to upozornění.

No, že tu jsou i jiné překlady v podobném stavu nijak situaci neomlouvá. Náš tým není kdo ví jak velký, takže v tomhle ohledu to nebylo zrovna kdo ví jak zodpovědně dohledáváno, jak co žije nebo nežije, ale v poslední době se stává neaktivita a vůbec nekomunikování překladatelů nemilým pravidlem, tedy i mi na to musíme reagovat a takovému začít předcházet.

Tedy asi tak. Nicméně, tedy tvůj překlad prozatím zůstane a uvidíme při další kontrole.
 
Komentář

boxolop

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Překladatel
53%
Příspěvků
353
Řešení
1
Skóre reakcí
85
Bodů
132
Preklad je opustený. Ak sa bude chcieť niekto toho ujať, kontaktujte ma.
Od autorky mám pôvodné texty+preloženú 1.kapitolu
 
Komentář
Top