• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Souhrn novinek na portálu k 11.9.19

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Novinku týkající se Assassin's Creed 3 Remastered a chystaného překladu k nově vyšlému GreedFall již máme, ale nesmíme také zapomenout na další zástupce, kteří se nám zde vyloupli během léta a které si můžete užít již nyní nebo se v nejbližší době dočkáte jejich vydání.

spacer.gif

Wolfenstein: Youngblood
Spin-off populárního dobrodružství pana B. J. Blazkowicze nás doprovázen silnou kritikou vzal tentokrát za dobrodružstvím jeho dvou odrostlých dcer, několik let dále po skončení příběhu samotného náckobijce, které se snaží najít papá uvězněného kdesi hluboko za nepřátelskými liniemi po zuby vyzbrojené nejen zbraněmi, ale i hláškami všeho druhu.
Rozhodně se dá říci, že přijetí hry bylo rozporuplné, ale @folkemon na to nehleděl a i přes to udržuje linii překladů Wolfensteina kompletní i v tomto případě. Tedy doufám, že se najdou mnozí, kteří tento akt věrnosti dané sérii ocení a užijí si překlad plnými doušky. Ten je krátce před dokončením a pokud se nic nepokazí, mohl by spatřit světlo světa někdy kolem 20. září.

Profil překladu: Wolfenstein: Youngblood

spacer.gif

Age of Mythology - Tale of the Dragon (Slovenština)

Psal se rok 2002, kdy skvělou sérii Age of Empire, doplnil neméně skvělý počin Age of Mythology, který do válečných vřav na meče a muškety přimýchal trochu těch fantasy prvků a sem tam nějakou tu božskou moc. Po následujících 12 letech vyšla Extended edice, která AOM přinesla ve vyleštěnějším hávku na moderní technologie a aby toho nebylo málo, přihodili tvůrci ještě od dva roky později zcela nové DLC. Rozmohl se nám tu takový nešvár, kdy zatím co čekáme na nové díly těchto dnes kultovních her, jsou jaksi recyklovány pouze ty původní. Nevadí, hry jsou to stále skvělé a mnozí fanoušci jistě ocení, že si poslední vydané DLC mohou zahrát v naší sesterštině, kterou připravil @Gaunt .

Profil překladu: Age of Mythology - Tale of the Dragon

spacer.gif

SOMA
U sesterštiny ještě chvilku zůstaneme, protože ta se vyskytne v nejbližší době i v tomto hororovém počinu studia Frictional Games, kteří na chvilku opustili hrady, zámky a vydali se kousek dál do budoucnosti, kde se vás pokusí vyděsit k smrti. Překlad v současné době čeká na dokončení dabingu, který ještě postrádá pár hlasů, takže kdyby jste měli chuť si vyzkoušet něco nového, neváhejte se ozvat překladateli, jistě pomoc ocení.

Profil překladu: SOMA

spacer.gif

Software Inc.
Další ze simulátorů založení úspěšné firmy, který se těší značné popularitě se dočká překladu, který vám pomůže nahlédnout do vývoje firmy a pravidel budování veleúspěšného konkurenta již zaběhnutých korporátů. Budete to vy kdo vyvine nejúspěšnější software nebo se zhroutíte pod tíhou velení? Na tuhle otázku si díky překladu @Runom bude snad moci odpovědět brzy.

Profil překladu: Software Inc.

spacer.gif

Inside
Tenhle profil, který zde @morfeus.. nedávno založil mě velice pobavil titulkem: Překlad do hry beze slov..., který zjevně vznikl rychleji a za účasti jeho 11 letého syna rychleji než samotná propagace a zveřejnění. Tedy pokud byste se ztráceli v menu a ovládacích prvcích, nebo vám sem tam nebyl jasný nějaký popisek, je tu překlad přesně pro vás.

Profil překladu: Inside

spacer.gif

Tak a máme to zase v kupě. Už to tak bývá, že léto využijí mnozí k relaxu a frekvence nám stoupá na podzim, takže se na vás budu těšit u dalšího souhrnu, který na sebe jistě nenechá čekat moc dlouho.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top