Songs of Conquest

filipos24

Člen
Příspěvky
3
Skóre reakcí
0
Bodů
6
Ahoj, je skvělé že někdo maká na češtině do hry: X4 foundations. Bobmaster moc tě obdivuji. Rád bych ti pomohl. Už jen ze zvědavosti ,jak se taková hra vlastně překládá .Klidně mi pošli nějaký materiál na překlad. Děkuji za odpověď
filipos24
 
Jen něco o té hře :)
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Komentář
@Barbar Na první pohled jsem myslel, že na tom obrázku jsi ty, Barbare. :) Pak mi došlo, že bys měl být trochu starší.. nebo hezčí :D a vzal by sis historický meč.
Video moc dlouhé, ale jinak celkem fajn.
 
Barbar
Barbar komentoval
Jack Nicholson Reaction GIF
 
Díky za překlad :) jsem zatím v půlce hry. Škoda, že některé věci, co fungovali v heroesech odstranily a naopak zase něco nového přidali, ale nepříjde mi to lepší. Defakto za 30 euro málo muziky. Hra vypadá hezky, hraje se to hezky. Uvidíme zda to zvládnou, aby se to dorovnalo heroesům. Zatím škoda, že udělali zpátečnické kroky.

https://www.youtube.com/watch?v=Ac6FXupgt8Y Video ze hry :)
 
DarkhenCZ
DarkhenCZ komentoval

Jen to přesunuli sem :).
 
Zdravím chtěl bych se zeptat hlavně pana Jetra i vás ostatních. Všimnul jsem si ,že web Heroes centrum je pořád funkční ,ale tak trochu leží ladem a napadlo mě ,zda by se nedalo ho oživit příspěvky a vlastně celkově hrou Song of Conquest.Nikdo z nás asi neočekává v blízké době Heroes 8 a tak mě napadlo proč neudělat čest Song of Conquest a přidat jí do Heroes centrum ,když sami autoři hry přiznávají inspiraci Heroes of might and magic. Mělo by to za efekt že aspoň více lidí se o téhle hře dozví a hlavně by to pomohlo i webu samotnému. Konečně stránka kam koukat i na staty a popis jednotek :) a i Samotné Forum má své kouzlo ,kde sdílíte zážitky ze hry a to nemluvím o sekci Download kde by mohli být mapy od fanoušků ke stažení. myslím si že ta hra i ten kdysi skvělý web ,který pořad žije si to zaslouží. Předem děkuji za reakci od Vás
 
1 Komentář
Jetro
Jetro komentoval
Ahoj, ten web jsem v minulosti pomáhal několik let spravovat, byla tam fakt velká komunita. :)
No, zkus napsat na jata(zavináč)heroes-centrum(tečka)com a poptej se u majitele webu, co by na to říkal. ;)
 
Tak děcka nevím, ale nebaví mně to. Jako že fakt ne :( Příjde mně to nemastné neslané nemohu si pomoct. (tím neháním kriste Jetrovu CZ nebo cokoliv, jsem rád za každou CZ co vzniká) .
 
Naposledy upraveno:
1 Komentář
DarkhenCZ
DarkhenCZ komentoval
Bavíš se o té hře ? No kdybych neznal heroese asi ok až na kouzla, ale heroese znám moc dobře a kdyby se nesnažili být originální, tak to mohlo být dobré. Pochybuji, že to překopají.
To je, jako kdyby někdo, kdo dělal rpg si řek hm, tak uděláme rpg trošku jinak a překopají to tak, že to člověk bude spíš znechucen. Příkladem pro mě byl takový Elexe 2 díl 1 jsem nehral.
 
Komentář
Back
Top