• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Smazané překlady Jürgena82

PLuto

Člen
Nevíte, proč byly smazány překlady Jürgena82? Neprohledával jsem to důkladně, ale vypadá to, že zmizely všechny jeho překlady.
 

Milhousek

Legenda PH
Vůbec netuším, z ničeho nic smazal všechny překlady a tuším, že i účet. Osobně nemám žádné info proč ...
 

snco1301

Dárce portálu PH
Člen
To skoro vypadá jako by ho někdo/něco naštvalo na takovou úroveň, že stím seknul a vzal to rovnou z gruntu.
 

Farflame

Překladatel
Nevíte, proč byly smazány překlady Jürgena82? Neprohledával jsem to důkladně, ale vypadá to, že zmizely všechny jeho překlady.

Jürgen82 odešel z určitých osobních důvodů. Jinak je v pořádku a žádná práva na něm nikdo nevymáhá. Dělá si své vlastní stránky s překlady a taky dělá revize starých češtin včetně diakritiky, pokud tam chyběla. Např. tady Outlaws:

 

NAItReIN

Člen
Ja osobne som veľmi rád za prekladateľa ako je Jurgen82, pretože vďaka nemu som si mohol zahrať hru Alter Ego v čestine :) Rovnako ma potešilo aj to, že sa "vrátil vo veľkom štýle" :)
 
P

Predseda3D

Návštěvník
Hele díky moc.
Jurgenovy češtiny si pamatuji velice dobře. A nebyl jsem schopný najít jeho nové stránky, škoda že tu nenechal účet a nepokusil se o nějakou další spolupráci. Ale to je jeho věc, hlavně že stále tvoří a je to dostupné pro všechny.
 
Top