Sledování Youtube

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
F

Fox50

Návštěvník
Není testování třeba formou live streamů nebo záznamů na youtube ? :D
 
F

Fox50

Návštěvník
A co zapojit nějakého youtubera který Xcom2 už nyní nahrává.
Třeba Tomas2886Cz, hraje dobře a hra ho baví, hrál i hodně dlouho jedničku a zná české překlady původní série, umí i dobře anglicky a navíc má řadu diváků uděláte si tím i reklamu :)
Pravda nevím zda by byl vhodný kandidát na testera a jaké máte podmínky. Navíc ani nevím zda by vůbec chtěl, ale za případný dotaz člověk nic nedá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Komentář
M

merhy

Návštěvník
Ne to neplánuji, češtinu sem poskytl jen jednomu člověku, který si ji podle mě zasloužil , neboť mi pomohl v těžkých časech a ten jí už nahrává a dokonce je jedno video už na YT, ovšem vše je z první verze alfy a tak tam není žádný postup který jsme udělali od začátku alfy zakomponován. :)

A pokud se předem ptáte, tak ne není to mainstreamový ytuber. :)
 
Komentář

Sierpe

3. úroveň
Dárce portálu PH
65%
Příspěvků
400
Skóre reakcí
94
Bodů
322
Nevím jaký má smysl koukat na testovaní češtiny na youtube :facepalm: ..jen zdržování a nic zajimavýho
 
Komentář

SmrtkaGT

Nováček
55%
Příspěvků
10
Skóre reakcí
0
Bodů
271
Předem se omlouvám za moji neznalost, ale regauji spíš na Fox50: Proč by se to mělo nahrávat na youtube? A proč vubec ta moda streamu je? Já to prostě nechápu, proč má člověk sledovat na netu video někoho, jak komentuje něco co si člověk muže sám a ještě lépe zahrát? Proč bych se měl na to dívat? Ano, pochopím video návody a chápu například zápasy z nějaké kvalitní ligy, kdy proti sobě stojí opravdu kvalitní hráči a komentuje to opravdu kvalitní komentátor. Ale proč bych měl sledovat komentář nějakého "Pepy z depa" co si jen chce udělat reklamu a nahnat ego?

Ano jsou hry u kterých si rád přečtu recenzi, podívám se zběžně na videa, ale jsou i srdcovky viz XCOM 2, u kterých jsem záměrně nečetl žádnou recenzi, nedíval se na žádné video, prostě nic, koupil hru hned jak vyšla, mám ji jen rozbalenou ani jsem ji neistaloval a jenom čekám na češtinu. Proč? Nezajímají mě novinky, nezajímá mě co hra nabízí, chci si to projet sám od píky a nechat se unést tou hrou, ne abych si říkal, aha tu část jsem viděl v tom a tom videu, tu přijde to a to... to už to rovnou nemusím hrát, ale mužu zajít do kina, kde mi tu hru pustí formou filmu. (Podotýkám, je to muj soukromý názor a klidně mě ukamenujte, ale já tuhle modu prostě nechápu.)
 
Komentář
M

merhy

Návštěvník
No tak já osobně ytubery využívám, jen pro hry které vím že hrát sám nebudu. :) Taky si nehodlám spoilerovat nic co si chci zahrát viz. Tomb Raider tu jsem nikde neviděl a ani o ní nečtu, prostě si jí pak rovnou zahraju. :)
 
Komentář

R4ynor

Nováček
58%
Příspěvků
42
Skóre reakcí
4
Bodů
143
SmrtkaGT: Já bych bez youtuberů hodně skvělých her nikdy nehrál. Např. Rogue Legacy, Binding of Isaac, Risk of Rain, Atom Zombie Smasher... je toho více.

Nedívám se na hry, které znám. To je ztráta času. Ale na spoustu dobrých malých her není v ostatních magazínech místo.
 
Komentář

Sierpe

3. úroveň
Dárce portálu PH
65%
Příspěvků
400
Skóre reakcí
94
Bodů
322
Já taky sleduji záznamy z hraní ..podle mě je to dobrá věc a těch důvodů tam může být celá řada.
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top