• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
  • Pro správnou orientaci v tomto fóru si prosím nejdříve přečtěte Pravidla fóra Chci přeložit / Hledám překlad, děkujeme.

Siege Survival: Gloria Victis

Krabatus

Člen
Příspěvků
39
Hodnocení
22
Bodů
10
Siege Survival: Gloria Victis, je survival strategie. Ujmete se pozice zachránce, respektive znovutvůrce nebo možná ještě lépe znovuopraváře hradu v městě, které dobyli Vikingové. Přes den se budete snažit vyrobit, či postavit dílny, ve kterých bude možné opravovat rozbité zbraně a brnění, vařit, pěstovat potraviny atd. Samozřejmě to nebude jednoduché a nebudete na to sám. Postupem času získáte až další tři pomocníky. Hlavním úkolem je samozřejmě přežít, ale hlavně starat se o vojáky, kteří zbyli na obranu. V noci se budete pídit po zásobách a jídlu, kterého hlavně ze začátku hry bude málo. Také budete pomáhat lidem, na které při nočních procházkách natrefíte.
Prostě a jednoduše, budete se snažit přežít ve středověku, zachránit další přeživší a dočkat se posil. Za mě dávám hře 8/10.

Bohužel, tím, že neumím anglicky (i další kvanta hráčů) je hra pro mne obtížnější. Pokud by byla čeština, mnohem více by si neangličtináři hru užili. 
Top