Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice 1.01

Slappy

Překladatel
Příspěvky
102
Skóre reakcí
90
Bodů
157
Slappy přidal/a nový překlad:

Shadow Tactics: Aiko's Choice - Slovenčina pre samostatný datadisk stratégie Shadow Tactics

Stratégia z japonského prostredia z roku 2016 od vývojárov Mimimi si našla mnoho priaznivcov. Niekoľko rokov po vydaní pôvodnej hry vychádza samostatne spustiteľný datadisk Shadow Tactics: Aiko's Choice.

Slovesnský preklad datadisku nadväzuje na pôvodný preklad a využíva časť jeho textov, ktoré sú spoločné pre obe hry, čím sa preklad značne urýchlil.
Keďže tento preklad poslúžil autorovi Apolienerovi ako základ pre jeho češtinu, bola by škoda, keby sa slovenskí hráči na...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Uživatel Slappy vložil k překladu Shadow Tactics: Aiko's Choice novou aktualizaci:

Preklad napreduje 2 / 6

Skvelé správy pre fanúšikov Shadow Tactics: podarilo sa nám vyriešiť technické problémy a preložili sme aj klávesy. Odteraz už nebudete stláčať Space ale Medzerník!
Všetky úpravy a vylepšenia spätne naimportujeme aj do pôvodnej hry.

Pre nedočkavých / podporovateľov sú už k dispozícii prvé 2 misie (zo 6 celkovo), ktoré sú už preložené a skorentúrované.

unknown.png

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Komentář
Komentář
Moc děkuji za vánoční dárek dobrá práce byla by škoda tenhle klenot nepřeložit :)
 
Komentář
Mám trochu problém. Chtěl jsem si nainstalovat slovenštinu, ale instalátor hlásí chybu že v cestě nesmí být pomlčka, ale defaultní instalační adresář na Steam verzi je takovýto: Shadow Tactics - Aiko's Choice ... jinam se mi to nedaří rozbalit, že bych nakopíroval ručně. Je někde překlad jen zabalený? Předem moc díky za info co s tím.
 
Komentář
Pomlcka nevadi, ale problem je ten apostrof ' . Skus cestu bez '
 
Komentář
Tak problém není ani v apostrofu. Problém byl ve !, který mám v cestě (mám instalaci tady - E:\!Programs\Steam\steamapps\common\Shadow Tactics - Aiko's Choice), ale instalátor právě nevypsal ! jako chybu. Proto jsem se ptal na pomlčku, ta tam byla vypsána. Každopádně vyřešeno zkopírováním na čisté D, instalací slovenštiny a poté kopírováním zpět do původního umístění. Vše funguje. Tak kdyby měl někdo podobný problém, zde je řešení. Díky za radu a za překlad :)
 
Komentář
Je tato hra také v češtině ? nebo jen ve slovenštině.
 
eliska
eliska komentoval
Verzi 2.2.xx.x s češtinou mám z roku 2018. Od té doby čeština nebyla aktualizovaná s posledním datadiskem a je jen kompletně ve slovenštině díky Slappymu.
 
Naposledy upraveno:
Back
Top