• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Dogtown

Nováček
Zdravím, mám chuť začít překládat novou hru od From Software Sekiro: Shadows die twice. Hledám proto lidi, kteří by se do toho chtěli také pustit a měli by chuť to překládat.

Zatím jsem si dělal jen takový pokus s extrakcí textů a zase navrácení. Co se mi na zkoušku povedlo je extrahovat texty ve formátu XML, přepsat pár textů a pomocí Mod Engine je zase vrátit do hry a zobrazit. Fonty bohužel nepodporují diakritikku a jsou ve formátu .gfx ze Scaleform, takže pokud by tu byl někdo, kdo by ty fonty uměl upravit, bylo by to fajn.

Ve zkratce hledám tedy:
  • Překladatele
  • Někoho, kdo by uměl upravit .gfx font pro podporu diakritiky

Do studia jsem zatím nic nepsal, kopii mam zakoupenou. Spíš si dělám takový průzkum, jestli by někdo měl také zájem se dotoho překladu pustit a popřípadě na tom pracovat společně. Mam tu jen malou ukazku prelozeneho menu (bez diakritiky).

l7bygHN.png
 
Naposledy upraveno:
L

Leffli

Návštěvník
Vím že je ještě brzo ale chci se zeptat jak to vypadá? :) Rád bych pomohl ale moje úroveň angličtiny není tak dobrá hru jsem dohrál a jakž takž jsem si to prelouskal ale cestina by byla super,díky ze na tom děláte
 
V

Vampire Virgin

Návštěvník
Skvěle !!! Respekt, jen tak dál.... díky!
PS: odkaz nefunguje, hodí to chybu ;)
 

killmaster

Nováček
S veškerou úctou pane děkuji předem za vaši snahu počeštit tuto hru. S překladem je to vždy jiný zážitek držím palce a doufám že se k vám někdo co nejdříve přidá já bohužel patřím mezi ty co se učili akorát ruštinu. Přeji hezky den a at se vše daří dík všem.
 

Dogtown

Nováček
Díky, vynasnažím se.

To: VampireVirgin: Odkaz na stránku toho překladu funguje. Jestli myslíš pak na ten soubor, tak to je schválně na stránku, kde je napsané, že se jedná o rozpracovaný překlad. Žádná verze ještě není hotová :)
 
V

Vampire Virgin

Návštěvník
To: Dogtown: nene, nemyslím žádný soubor. Včera ten odkaz vskutku nefungoval, ale dnes je to již ok.
Nicméně, pokud budeš chtít s překladem pomoci, něco bych přelouskat mohl :) ;)
 

sirjiri

Člen
[QUOTE="Do...[/QUOTE]
Ty jsi na to Sekiro sam? To jsem necekal, ze ti nepomuzou s takovou hrou. Pritom se lidi nabizeji, ze chcou pomoc s prekladem a nekteri ani neresi jakou hru. Nechapu
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top