• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

SCUM

KratosTM

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
61%
Příspěvků
310
Řešení
1
Skóre reakcí
578
Bodů
302
Ahoj všem,
stažený soubor.jpg
už nějakou dobu hraji tuto survival střílečka SCUM simuluje snad úplně všechno. Hra je už nějaký pátek v EA, ale teď by měl přijít jeden velký patch a to znamená WIPE serverů. Na jednom československém serveru jsem administrátor, a tak bych vás rád přivedl i na tuto hru ve stylu DayZ, ale mnohem propracovanější.
Musíte si hlídat vyváženou stravu, váhu, nemoci, zranění a mnoho dalšího. Hru hraji už nějaký pátek a pořád nerozumím všemu, přesně jako vypravěč v tomto videu trefně uznal: pokud to všechno chápete, gratulace! Jste doktor. Sice je to starší video, ale i tak zde najdete základ metabolismu.


Tady máte video z očekávaného patche 0.7. Chystá se teď někdy.
Pokud se vám tato hra líbí a chtěli by jste do prima komunity, kde jsou pouze CZ/SK a s podporou týmu, tak vás rád uvidím na serveru. Kapacita se dá navýšit až na 80 hráčů, takže místa je dost. Momentálně máme aktivních cca kolem 10 hráčů za den.


11210096.png


JAK SE PŘIPOJIT?
Pro připojení na server jsou 2 způsoby. Přes connect a vyplnění IP adresy "176.57.160.44:29002" nebo napsání do hledáčku "SCUM.CZ All players are welcomed (CZ/SK Community)"
 

Top