• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

SCUM - hledám pomoc s překladem

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Luczky

Člen
Příspěvků
11
Hodnocení
8
Bodů
10
Ahoj všem,

chtěl bych přeložit hru SCUM. Pro ty z vás, co hru neznají, jedná se o survival hru, aktuálně v Alpha verzi, podobnou hrám jako DayZ, Miscreated, H1Z1 atd.

Narozdíl od výše zmiňovaných her je v této hře poměrně detailní systém metabolismu a skillů. Při hraní jsem si všiml, že řada hráčů, kteří neumí anglicky, se v tom systému dost ztrácí. Proto bych chtěl tu hru přeložit.

Nikdy jsem ale hru nepřekládal, pouze jsem kdysi dávno dělal testera několika překladů (naposledy to tuším byla hra Neverwinter Nights 2). Proto k sobě hledám alespoň jednoho parťáka, který už zkušenosti má a s překladem mi pomůže.

Pokusím se získat nástroje k překladupřímo od vývojářů. Vím, že se o překlad už pokouší Poláci a s vývojáři komunikovali. Chystají se překlady i do dalších jazyků, tak by to snad nemusel být problém.

Ve hře není až tolik textů, přecijen je to prakticky FPS střílečka, nikoli RPG. Hlavní část je překlad UI, větší texty jsou pak popisy předmětů a zbraní ve hře, ale vždy se jedná tak o jede odstavec. Samozřejmě jak jsem zmiňoval - hra je v Alpha verzi, takže texty určitě budou přibývat. I tak lze ale očekávat, že to nebude žádná mnohatisíciřádková RPG vražda. :)

Předem díky případnému dobrovolníkovi!
 

palko

Člen
Příspěvků
355
Hodnocení
293
Bodů
70
Tady bych opravu doporučoval počkat na to, co napíšou vývojáři (případně jim můžeš zkusit napsat). Pokud nebude lokalizace explicitně povolená přímo v rámci hry, tak je nebezpečí, že všichni s překladem budou odchytáváni nějakým anti-cheat systémem. I to je jeden z důvodů, proč se online hry moc nepřekládají.
 
Naposledy upraveno:

Zdenci

Nováček
Příspěvků
4
Hodnocení
0
Bodů
1
Nejaký update v akom stave sa to zatiaľ nachádza? Tiež by som bol rád za prípadný preklad :ab:
 

Luczky

Člen
Příspěvků
11
Hodnocení
8
Bodů
10
Bohužel na mě nikdo nereagoval, takže jsme se nijak neposnuli. Nicméně nabídka pomoci z mé strany stále platí.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top