Novinka Saints Row IV., Hogwarts Legacy, Vampire: The Masquerade Swansong, Disney Infinity 1.0, Batman: Telltale s., SR: Gat out of Hell, KH: Birth by Sleep

Slyšte, slyšte! Snad jste si nemysleli, že se naše sekce s novinkami navrátí do původního radiového ticha. Nebojte se, milí čtenáři Pepo a Alžběto, tyto články píši výhradně pro vás a jak jsem již nastínil v minulých novinkách – nezáleží na počtu přečtení, končit s psaním článků opravdu v plánu nemám!

Ahoj, vítejte u novinek s číslem dva! Nebudu nadále zdržovat, pojďme rovnou na to. Uspokojivá zpráva pro vášnivé hráče Disney Infinity 1.0 – hrubý překlad je v poslední zatáčce. Následuje proces stejný jako pro Saints Row IV, a tím je korekce. Překlad, ačkoli není stále hotový, se blíží do fáze, kdy budeme brzy schopni určit, kdy ho potenciálně uvidíte ke stažení. Pozvedněte, tedy, svou plastovou figurku Jacka Sparrowa, brzy si jeho přítomnost ve hře užijete s českým doprovodem! Zmínil jsem Saints Row IV, že? Možná, ale jen možná, máte otázku, a tou je ta, v jaké fázi se proces korekce této hry plné šarád nachází. Momentálně se pereme s posledním listem hrubého překladu, který je poupravován tak, aby vyhovoval jak herní tématice, tak zásadám českého pravopisu. Jakmile kontrola textu skončí, přijde fáze testování a ta by tu mohla být již na začátku léta – dovolím si připomenout, to je méně, než měsíc! V průběhu prázdnin se dozvíte více, ale jedna věc je již opravdu jistá: překlad hry bude v průběhu tohoto léta HOTOV! V případě Saints Row: Gat out of Hell mohu za sebe říci, že do překladu nadále dávám srdíčko a že se stále máte na co těšit. Bohužel, žádné větší zprávy zatím nemám. Krátce zmíním Batman: The Telltale Series a Kingdom Hearts: Birth by Sleep – a to hlavně, jelikož se toho, co se novinek týče, moc nezměnilo. V případě Batmana byl zahájen překlad třetí kapitoly, v případě Kingdom Hearts nás nadále zlobí technika – i přesto jde ale překlad neustále kupředu.

Skvělou zprávu máme pro fanoušky Harryho Pottera a série Vampire: The Masquerade. Náš tým se totiž ujme hry Hogwarts Legacy a nejnovějšího titulu Swansong! Hogwarts Legacy je stále ve fázi vývoje, tudíž se na texty zatím nepodíváme – můžete ale počítat s tím, že se na tuto hru těšíme stejně, jako vy! Odejdeme-li trochu od her, byl jsem pověřen tím, abych zmínil to, že se od této chvíle nachází všechny překlady tvořené tímto týmem na našich stránkách, kde jsou k dispozici ke stažení! Aby toho nebylo málo, zprovoznili jsme i sekci „Kontaktujte nás“ v případě, že by se v davu nacházeli i nějací zvědavci – tudíž se nás neváhejte na cokoli zeptat! Než zakončím hlášení, rád bych poděkoval našim podporovatelům: PredatorTM, Gamestop, nio30, Faustchlapík, Shaft, DoomHell, Martin P., Vlado119, František K. Jsme Vám vděční za udržování morálky v týmu a jako poděkování budete přizváni k pre-alfě Saints Row IV.

Mějte se hezky, uvidíme se příště! MTX

Napříště se uvidíme už na našich stránkách zde: Charlottiny Češtiny
Budeme se těšit na shledání s Vámi.
 

Top