• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

S radostí do toho!

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
N

Neopryus

Návštěvník
Ahoj!

Začnu tím, že se trošku představím a řeknu vám o mě pár informací.

- Mé jméno je Ondřej Sládek. Tak nějak jsem hledal ten správný koníček co se her týče. Zkoušel jsem si najít skupinu lidí co provozují webové stránky s herní tématikou a sbírat informace okolo herního průmyslu a přidávat je na web. Zjistil jsem, že to není zrovna to pravé, tak jsem skupinu opustil. Pořád jsem nevěděl co s volným časem tak jsem tak přemýšlel u hraní hry v Angličtině, proč si tu hru nezkusit sám pro sebe přeložit. Našel jsem si program, otevřel soubor a už jsem překládal. Problém byl v tom, že jak jsem si myslel, že umím perfektně anglicky, tak umím polovinu z toho. A to je to co mě na tom baví.. Učit se novým věcem a dělat radost ostatním hráčům.
- Bydlím v Praze, jsem zaměstnaný jako řidič a žiji s partnerkou přes 3 roky, a je mi 22 let. Nemám klasický život zběsilého hráče :D Rád si zahraju, a v tuhle chvíli radši přeložím pár textů.

---------------------------------------

Hledám spíše tým který drží při sobě i několik měsíců a má více otevřených projektů. Chci se zapojit na 100% a vždycky kdy budu mít čas. Fakt mě to baví a rád bych přidal ruku k dílu, protože není nic lepšího než spolupráce v týmu.


Víc mě nenapadá ale kdyby jste měly otázky, neváhejte a ptejte se :)

Děkuji za přečtení a přeji hezký večer.
 

TheWarton

Člen
Příspěvků
28
Hodnocení
24
Bodů
30
Pokud máš zájem, tak:
Máme webové stránky, několik projektů od adventur po simulátory, avšak bylo by nejlepší kdyby si měl zájem v nějakou specifickou hru, kterou překládáme.
Příklady: Life is Strange 2, Thief Simulator, Terraria, PAYDAY 2, Doki Doki Literature Club
 

Farflame

Překladatel
Příspěvků
853
Hodnocení
929
Bodů
95
našel jsem si program, otevřel soubor a už jsem překládal. Problém byl v tom, že jak jsem si myslel, že umím perfektně anglicky, tak umím polovinu z toho. A to je to co mě na tom baví.. Učit se novým věcem a dělat radost ostatním hráčům.

Pokud jsi zjistil, že toho neumíš tolik, jak sis myslel, a musíš se ještě hodně učit, tak to je dobrý začátek. :)
Nenapsal jsi ale, jaké hry nebo žánry bys rád překládal?
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top