Revitalizované překlady Tomb Raider: Anniversary a Underworld

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
1500x450_Tomb_Rider_2.jpg
Konzole, hlavně Playstation mají ikonickou sérii vykradače hrobek v Uncharted, v televizi léta dominoval a inspiroval Indiana Jones, ale na PC, to bylo hlavně o velmi vyvinuté dámě, která definovala jedno celé odvětví animace jistých partií, jež se časem ze špičatých vyvinuli v krásně oblé a chvilku na to se naučili i ladnému pohybu v běhu. Jen málo kdo nikdy hru s ní nehrál a jen málo kdo minul její moderní reinkarnaci, která se v zatím všech třech vydaných dílech hrála vskutku parádně.

Přesně tak, sličná archeoložka Lara Croft je tu s námi celé generace a její ikonická výbava v podobě dvou devítek u pasu, popřípadě v ruce, vzala za své až nyní, kdy se hra orientovala spíše na drsnou stránku přežití ve snaze trochu zlidštit její dobrodružství. Ono co si budeme povídat, ve starších kouscích její schopnosti boje kolikrát připomínali spíše scény z Robocopa než Indiana Jonese, který vše řešil pokud možno rukama.

Pokud vám z nějakého důvodu nová verze nesedí a rádi byste zavzpomínali na doby, kde to všechno začalo, pak tu máte reinkarnovanou češtinu z DVD nosičů, pro dnes digitalizované verze na Steamu, kterou pro vás připravil PMX PMX.

Vydejte se tak na úplné začátky v Anniversary nebo vyzkoušejte devátý díl, který vás zavede na výpravu za Thorovým kladivem.

Profily překladů:
 
Naposledy upraveno:

666joxer

Nováček
72%
Příspěvků
50
Skóre reakcí
19
Bodů
178
To Anniversary ma vazne 224 MB textu? Nebo to je i s dabingem? To se neda vice zredukovat tech par normostran?
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top