Soutěž Restart a opravdová akce pro vás.

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
6-icons-for-translation-agencies-banner.png

Hodíme pořádný restart za vším co se stalo v posledních pár dnech.

Všechny vás zdravím a přidávám už teď krásné prožití Vánočních svátků a Šťastný nový rok. Po tom co se stalo a nechci se k tomu vracet jsme se rozhodli ve vedení PH udělat nějakou "nápravnou" akci o pár klíčích na různé platformy. To co následovalo bylo pro mě naprosto úžasné. Obrovská vlna solidarity a podpory od vás obrátila akci o pár klíčích na naprosto jedinečnou Akci s velkým A. Nasbíralo se něco kolem neuvěřitelných 130 klíčů na různé platformy, nejsou to pouze celé hry. Některé jsou i DLC, ale i tak je to naprosto fenomenální sbírka, kterou mám momentálně u sebe. K tomu mám ještě seznam komiksů v angličtině a ty pošlu všem kdo budou mít zájem. Všechny štědré dárce najdete v tomto příspěvku kde budou jmenovitě vypsáni s obrovským díkem. Ascalon Ascalon a Paras Paras nechali rozhodnout mě, jak to vlastně rozdat. Já se rozhodl to udělat následovně.

Z toho kvanta klíčů jsem vybral 5 o které se bude losovat na stránce Kolo štěstí Napíšu tam vaše jména a prostě zatočím. Nějak zkusím udělat i přenos, ale nejsem nejlepší technický typ, takže kdyby někdo měl možnost přenosu, tak se sním domluvím stačí se ozvat.

Jaké vlastně hry jsem separoval?
ANNO 1800 Uplay
Assassin's Creed® Origins Uplay
Assassin's Creed® Valhalla Uplay
Baldur's Gate III
The Dark Pictures Anthology: House of Ashes


Všechny ostatní hry a DLC, na které mám klíče budu dnes nebo zítra (spíš zítra, protože dnes večer budu rozdělovat seznam a přiřazovat k sobě DLC) dávat do off topic. Prostě tam hodím jejich seznam a každý má možnost si vybrat jeden kousek. (Pokud k němu připadá i DLC, tak samozřejmě je má i s těmi DLC.) 23.12. si můžete vzít i další kousky maximálně však 3 z toho co zbyde.
Každý pod ten seznam napíšete co jste si vybrali a do jakého losování chcete. (například vyberu si Among Us a chci do losování o Valhallu) vybírejte z těch 5 her nahoře to co chcete, protože aby byla co největší šance pro všechny, tak každý se může přihlásit jen do jednoho losování.
O ostatní klíče si může napsat každý, který má účet zde založený alespoň týden zpět od dnešního dne aby jsme zamezili zakládání účtů za účelem získání vícera klíčů.
Doručovat klíče k Vám je budu průběžně do konverzace s Vámi. Nepište mi zprávy. Nic tím neurychlíte. Průběžně budu chodit k PC a posílat vám klíče + je rovnou škrtat v seznamu. Mějte na paměti, že i já mám děti a tak tady nebudu sedět 24h/7dní v týdny abych vám to hned poslal. Budu se snažit průběžně. Seznam mám pouze já aby nedošlo k duplicitě poslání kódů. A tak psaní ostatním z týmu PH nemá smysl.
Pokud se mi to podaří nějakým stylem domluvit, tak bych to opakoval každý rok.

Teď přejdeme na tu část, která nám umožnila tolik klíčů. Poděkování všem, kteří zaslali klíče. Někteří našli zásoby, někteří naopak koupili na tuto akci a my za vedení PH jsme také něco nakoupili pro vás. Jmenovitě:
Flu Flu
Alixon Alixon
Mayki Mayki
Mdzirza Mdzirza
PredatorV PredatorV
siSINka siSINka
Barbar Barbar
Fluffy Foxy GARRUS
@cedricbull
CharlottinyCestiny CharlottinyCestiny
ferar360 ferar360
Paras Paras
Ascalon Ascalon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mir3c123

Dárce portálu PH
48%
Příspěvků
57
Skóre reakcí
16
Bodů
24
Soory volako som nepostrehol co sa stalo . Ta stara sutaz teda pada chapem to spravne ? diky
 
Komentář

krtko007

2. úroveň
Dárce portálu PH
98%
Příspěvků
13
Skóre reakcí
33
Bodů
244
pekne vianocne gesto moji mili :) prajem krasne nikym a nicim nerusene vianoce plne pohody a lasky :)
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top