• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Quest for Glory: So You Want to Be a Hero

Quest for Glory: So You Want to Be a Hero v1.1

raptorCZ

Nováček
66%
Příspěvků
54
Skóre reakcí
17
Bodů
82
raptorCZ přidal nový překlad:

Quest for Glory: So You Want to Be a Hero - Upravená čeština pro GOG verzi

Quest-for-Glory-wallpaper-2.jpg
Hlavní hrdina přichází do města Spielburg zavaleného těsně potom sněhovou lavinou. Město má hned několik problémů, jak se hrdina časem dozví. Hlavním z nich je baba Jaga, která místnímu baronovi zaklela vojsko a také unesla dceru Elsu. Město také trápí početné tlupy zlodějů, banditů, goblinů a dalších příšer. Navíc se ztratil mladý a značně namyšlený baronet. Na hrdinovi je, aby tyto...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
D

DragoLord

Návštěvník
Jsi borec a další češtiny budou nebo ne ? Je k dispozici GOG všech 5 dílů s češtinou ?
 
Komentář

raptorCZ

Nováček
66%
Příspěvků
54
Skóre reakcí
17
Bodů
82
V zakladu na GOG je jen eng
https://www.gog.com/game/quest_for_glory

2, 5 dil nebyl nikdy prelozen
3, 4 dil - existuje preklad

Zalezi, jestli mi nekdo pomuze jak s prekladem tak s export/import textu. Chtel bych ted mrknout na druhy dil. Jen jeste musim nahrat aspon cestinu pro jednicku :) cekam na povoleni.
 
Komentář
D

DragoLord

Návštěvník
V tom ti moc neporadím možná zkusit kontaktovat mrazíka ještě (překladatele nebo jiné nezávislé) ale myslím že tahle serie si to zaslouží je to srdcová záležitost... J8 hrál furt dokola 1 a pak 3 a 4.. Teda 4 byla dokonalá Mordavia :D :D
 
Komentář

raptorCZ

Nováček
66%
Příspěvků
54
Skóre reakcí
17
Bodů
82
Cestina nahrana. Uzijte si hru. V pripade problemu me kontaktujte.
 
Komentář
L

LukesX

Návštěvník
Hezky pěkně... dobrá práce díky moc. Chci se zeptat, bude někdy v budoucnu i na QfG4? Někde mam starou verzi češtiny a na GOG sice funguje, ale u některých textů padá padá, takže jedine nějaký oldgames verze co se daj různě stáhnout. Ty ale nejsou se zvukovou stopou skvěle namluvenejch postav tak jako GOG verze a ubere to půl atmosféry podle mě nejlepšího a nejtemnějšího dílu.
 
Komentář

raptorCZ

Nováček
66%
Příspěvků
54
Skóre reakcí
17
Bodů
82
Aktualne v planu QFG3, ale casu moc neni a musi byt i nalada. QFG4 pak bude nasledovat.
 
Komentář
Top