• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Quake: Remastered (SK)

Quake: Remastered (SK) 2021-12-04

MixerX

3. úroveň
Překladatel
74%
Příspěvků
206
Skóre reakcí
514
Bodů
368
MixerX přidal/a nový překlad:

Quake: Remastered (SK) - Legendárna akčná hra bola v auguste 2021 vydaná v reedícii. Skúste si ju v plnohodnotnej slovenčine!

O hre:
V auguste 2021 sa legendárna strieľačka Quake vrátila s podporou multiplayeru, štyrmi príbehovými rozšíreniami a najmä plnou kompatibilitou s modernými systémami.

O preklade:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, inštrukcie, výsledky či príbehové zhrnutia po dokončení vybraných úrovní, všetko s úplnou diakritikou. Ďalej boli lokalizované textúry v ponukách a úvodné videá. Slovenská lokalizácia bola pripravená tak, aby s ňou bolo možné plnohodnotne hrať cez...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

VenomxSKx

Nováček
52%
Příspěvků
10
Skóre reakcí
0
Bodů
26
Zdravím, to, že nie sú preložené názvy levelov, je úmyselné?

Ďakujem za odpoveď.
 
Komentář

MixerX

3. úroveň
Překladatel
74%
Příspěvků
206
Skóre reakcí
514
Bodů
368
VenomxSKx VenomxSKx Ahoj, áno, písal som to aj v readme. Ak by sa preložili názvy levelov, nešlo by už hrať online, pretože názvy levelov sú uložené priamo v súboroch s mapami (za mňa veľká škoda, dalo sa s tým pekne vyhrať).
 
Komentář
Top