• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Překládá se The Sims Medieval a DLC Pirates and Nobles

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Sims je neuvěřitelná série, která baví celé generace hráčů na celém světě. Zaměření se na prostý fakt, správy malé, či větší domácnosti, s celým životním cyklem a hromadou, opravdu neskutečnou hromadou, přídavků od nového nábytku, po nové destinace, se tahle série zapsala mezi nejvýdělečnější značky na celém světě, mám takové tušení, že jsem někde i četl, že je vůbec nejvýdělečnější ze všech, ale to si teď nejsem jist, protože jí zde jistě dost zásadně dýchá na záda třeba taková FIFA.

Podstatné, ale je, že je v více méně jedno jestli hrajete ty nejnovější Sims, nebo zda si zahrajete některé ze starších. Každé má co nabídnout a u každého strávíte mnoho hodin zábavy.

CharlottinyCestiny Charlotte Anna si je toho jistě vědoma a tak se pustila do překladu staršího, ale stále jistě velmi zábavného kousku, který vás usadí do role správce středověkého království, říznutého značnou porcí fantastických stvoření, výprav i postav. Nejednou tak budete stát před různými rozhodnutími, jako jestli princeznu vyhrát v turnaji, nebo si radši vzít starou hnusnou čarodějnici. V takové situaci se chce ocitnou každý. No a kdyby království nestačilo, stačí se vydat na výpravu s krvelačnými piráty.

Profil překladu: The Sims Medieval a DLC Pirates and Nobles
 
W

WhiteRaven

Návštěvník
Za tohle jsem moc rád, DÍKY CHARLOTTE ANNO <3 ... jen doufám, že to bude co nejdříve... nenaléhám, jen si tu báječnou hru chci užít v češtině co nejdříve
 
Komentář

CharlottinyCestiny

3. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
77%
Příspěvků
428
Skóre reakcí
745
Bodů
383
WhiteRaven Děkuji za milá slova, překlad pokračuje, ale bude trvat delší dobu, je tam 250tis + řádků. O prázdninách se překlad bude posouvat mnohem rychleji.
 
Komentář
Top