• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překládá se The Bridge

Každá logická hra skládá své úrovně z různých konceptů, ať jsou to hrátky s fyzikou, skoky přes portály, posouvání beden nebo přepínání páček.

Pak se však najdou tvůrci, kteří skloubí určitý umělecký výtvarný styl s hrátkami s fyzikou a vzejde z toho The Bridge, kterou aktuálně překládá @siSINka .

Když Isaac Newton potká M. C. Eschera v digitálním ztvárnění, vznikne z toho poměrně komplikovaná směs hrátek s gravitací v pokřiveném prostoru, možná i času, která potrápí nejednoho amatérského fyzikálního teoretika s hlubokým uměleckým cítěním. Můžete se zde vydat do zhruba nějaký 24 hlavních příběhových hádanek, kdy si na konci můžete odemknout ještě alternativní průchod, tedy číslo poskočí na nějakých 48 úrovní. To už je pěkná porcička hádání.
Jedná se sice o starší počin, ale logické hry, stejně jako point&click adventury prakticky nestárnou, takže to není vůbec žádnou překážkou a stejně, hra je černobílá, tedy vypadá starší než ve skutečnosti je.
Pokud tedy máte rádi výzvy, pak byste si jistě tenhle překlad neměli nechat ujít.

Jo a bacha, hra se vám bude snažit namluvit, že je lehká! Nevěřte jí ani za mák.

Profil překladu: The Bridge
 
Top