Překládá se Sid Meier's Railroads!

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
Bylo poměrně dlouhé období, kdy byly tycoony neskutečně populární záležitostí a nenašel se prakticky nikdo kdo by minimálně jeden neznal nebo nehrál. Nemálo se v tomto odvětví zapsal i Sid Meier.

Po nějakých 16 letech si udělal pauzu od Civilizace a vrátil se v roce 2006 zpět do vod mašinkových tycoonů, aby světlo světa spatřil Sid Meier's Railroads!, které by se dalo říct, že do dnes vedle dalších podobně laděných her prakticky nezestárlo a i když se dnes můžeme bavit v dalších, modernějších počinech, jako například v Mashinkách od Jana Zeleného, které s přibývajícími roky zrají jako víno, stále jsou zde dosud nepřekonané mechaniky, které nejednoho mašinfíru nepřestanou bavit.

Zavzpomínat na staré dobré časy budete moci brzy i s češtinou do které se pustil Arqwell Arqwell , který se tak tomuto letitému počinu rozhodl prodloužit životnost i v naší kotlině. Podle všeho se práce maličko zdrželi na úpravě fontů, ale nalezený způsob úpravy se zdá být schůdný a tak nestane-li se nic mimořádné, nejspíš se překladu dočkáme již brzy.

Profil překladu: Sid Meier's Railroads!
 
Naposledy upraveno:

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
Opravil jsem odkaz. Profil byl založen znovu a překlad již dokončen...
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top